Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok! Ha közepes hangerővel...

Lányok! Ha közepes hangerővel hallgattok panelban/emeletes házban rátok nem jellemző, zúzós rock, metál, "drogos" zenéket, nem féltek, hogy meghallják a szomszédok?

Figyelt kérdés

közepes hangerő: nem kell hozzá hallókészülék, akkor is hallod, ha zümmög a légy, de nem dübörög

SZóval én csendes vagyok és mikor hangszeren gyakoroltam, akkor is mondták felettünk, hogy mindig hallják. Rosszra gondolhatnak/ 'félreismertük'?


2013. júl. 26. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Fülhallgató
2013. júl. 27. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
73%
lányok nem hallgathatnak metal-t? én spec fontosabbnak tartom a kedvenc bandáimat mint az összes szomszédomat!
2013. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Hát...én csak rám jellemző zúzós rock és metál számokat szoktam hallgatni, de a szomszédék jó fejek...mondjuk mi iker házban lakunk, ők csak akkor szólnak át, ha túl hangos...:D

Meg nem nagyon szeretik ha éneklek...vagyis izé...olyan Kittie szerűen éneklek és hörgök...de azt anyám se, szóval ő hamarabb leordít mint a szomszéd...:D

18/L

2013. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én rockot,metált, és punkot hallgatok, úgy, hogy az egész lakásban tökéletesen hallani, mivel max hangerőn van, szal szerintem az egész ház hallja... És én vállalom az ízlésem, így nem zavar, hogy hallják :)
2013. júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szard már le a szomszédokat:d
2013. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
létezik olyan, hogy hangszigetelés, ha nagyon ez a probléma :) és akár dobolhatsz is. A jó minőségű hangfalakat hangosabbnak hallhatod alacsonyabb hangerőnél is, mert tisztább a zene. Egyébként erre van egy házirend, amit a közös képviselőtől tudsz elkérni, hogy mi az az időtartomány, amin belül senki nem reklamálhat és hivatkozhatsz erre a szüleidnek is :)
2013. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez egy kistársas, nincs közös képviselõ, meg házirend. Hangfalaim sincsenek.
2013. aug. 15. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!