Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiatal londoni lányok! Mire...

Fiatal londoni lányok! Mire számítsak egy középfokú angol nyelvvizsgával, és 19 évesen Londonban, csajos flatshare-ben? Hogy lehet kint ismerkedni monogámkapcsolatra. Bő félévre bepasizni jó fej, értelmes, sportos sráccal, "nem mint kelet-európai"?

Figyelt kérdés

Londoni majdnem husz éves lányok! Mire számítsak egy középfokú angol nyelvvizsgával, és 19 évesen Londonban, csinos, okosnak mondott, szegedi lányként csajos flatshare-ben? Hogy lehet kint ismerkedni monogám kapcsolatra, félévre bepasizni jó fej, értelmes sportos sráccal, "nem mint kelet-európai"?


Kivettek, azaz kivetettek és fizetnek kint szobát a belvárosban,3 szobás és 4 lakós lánylakás, angol egyetemisták faxa? Kint él unokatestvérem - kinti helyi férjjel - akivel fasírtban vagyok de korrekt, így hál istennek nem bébicsősz lettem. Na mire készüljek föl?


Szüleim nem gazdagok, csak az elhunyt nagypapa lakása évek óta ki van adva, majd nekem lesz újra felújítva, ha dolgozok.


Olvastam, hogy azok az ételek, amiket eszek olcsóbbak, meg sok múzeum és néhány emlékhely ingyenesen látogatható. Ezeket a helyeket imádom. Meg lehet venni bérletet is rájuk. Még turistaként is már 5 éve két hétre voltam kint, amikor még egyedülálló volt unokatestvérem.

Meg azért SMS-ben email-ben megír mindet a Mária. De nem kedves a stílusa kioktató.


Nem is nyelvi kurzusra megyek ki tanulni. Hanem pályázaton már elnyert, támogatással belsőépítészetire, itt a szakkifejezéseket jól értem, Sima középfokú szakmai nyelvvizsgatudásom, a felmérés szerint is - műszaki volt mondjuk a felmérés, de értem az oktató filmeket is.


Hogy lehet kint alkohol nélkül ismerkedni, és arra a félévre bepasizni jó fej, értelmes sportos sráccal? nem vagyok rasszista!!! - Nyugi szüleim nélkülem a laptom-om, sem tudják bekapcsolni!


Ugyan az a étel, kint olcsóbb lesz, marad másra is. És van egy kis meg takarított pénzem is, dolgoztam tavaly a választott szakmában tavaly, egy kicsit robotmunkát. Ott értesültem a pályázatról. Amúgy kinti, tehát angolul be is tudtam adni, és megnyerni a ~5-10%-ban. Szüleim orvost akartak belőlem, az nem is jött össze; de fogorvosiról is "kibuktam", hál Istennek. Most már látják a szorgalmas gimnazista lány, csak akkor teljesít, ha érdekli, amit tanul és van hozzá tehetsége.


Hogy lehet kint ismerkedni monogám kapcsolatra, félévre bepasizni jó fej, értelmes sportos sráccal? - nem kell értelmiséginek lennie, de helyi sráccal szeretnék. Teljesen némettel megegyező nevem van. Angliában unisex keresztnév a vezetéknevem, de két keresztnevem van, amúgy is a középső nevemet, használom. Németnek is szoktam mondani van német útelvelem is nagyapa után. Ő szorgalmazta még anno, hogy legyen elintézve, nagy mama is német volt. Másik oldal, anyámék "vegyes vágott".


Hol érdemes ismerkedni azt tudom, talán. De mire figyeljek és hasonlók, milyenek a Londoni brit srácok? Azon két angol srácon kívül aki itt volt tavaly nyáron, és "haverkodtunk". Ők mondjuk Észak-Angolok és ott is tanulnak.


No mi az, amit barátnak mondanál ilyen helyzetben?



#tanulás #London #fiatal #monogámkapcsolat #szeszmentesen
2015. jan. 1. 04:13
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Helyesírás javító, szövegszerkesztő. Szegedi majdnem husz éves lányok!
2015. jan. 1. 04:15
 2/24 A kérdező kommentje:
A sorstársak. ;)
2015. jan. 1. 04:16
 3/24 A kérdező kommentje:

Holnap megy a gépem, de kint is van internet.


Mindnek utána jártam, csak ennek nem. :(

2015. jan. 1. 04:23
 4/24 A kérdező kommentje:
Londoniba, majdnem húsz éves lány vagyok!*
2015. jan. 1. 04:35
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha vékony vagy (de nem csontkollekció),nagy a segged,nagy a melled,szép a bőröd akkor nem lesz gond.Elég hamar találsz valakit.Ellenkező esetben keserves menet lesz.
2015. jan. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Erre egy szó létezik.


NAÍV!

2015. jan. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%

Mi van? Te magyar vagy csak nem tudsz fogalmazni?

Ez egy zagyvaság!

2015. jan. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvvizsgával kitörölheted a .... Vagy tudsz beszélni vagy nem. De ennyi zagyvaságot össze hordani ritkaság.
2015. jan. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
- így nekiindulni, hogy "félévre bepasizni", nem semmi... félévre k.rvának jó leszel valami hímr.ngyónak
2015. jan. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#7/9 Elnézést egész nap azt válogattam össze, mint kell vinni és kivinni és mit olcsóbb kint meg venni, mint a esetleg mást, elég korlátozottak a bőrönd súly és méret határok. :SSS Két nagy bőrönddel nem lenne gond, de az meg a kinti "kis" szobában is zsúfoltságot okozna, amit azokba abba összepakolnék.


Igen inkább beszédben, és képben formában tudok fogalmazni. Meg ha olvasok inkább tudományos vagy szakkönyveket mint szépirodalmat. Szakama i fogalmazás mint látszik jó. de nem vagyok egy Jókai, de még egy általam nem kedvelt ponyva író sem fogalmazásban.;) Ja meg rohadt fáradt vagyok, még jó, hogy tanfolyam elejéig lesz még egy kb. hetem. kint lazulni. Ideges vagyok na.

2015. jan. 1. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!