Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit jelent ha egy fiú így...

Mit jelent ha egy fiú így köszön: Szijjja! (És közben mosolyog)?

Figyelt kérdés
Ő a legjobb barátom habár én máshogy tekintek rá... (fiú-lány barátság... vagy több?)

2016. máj. 23. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi idős. Ha 16 elmúlt, akkor dugni akar, ha 12 még nem múlt el, akkor barátkozni. A kettő között meg embere válogatja.
2016. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Szíjjja-d .
2016. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ne képzelj bele mindenbe valami pluszt.😆
2016. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Puszild meg és kiderül.
2016. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gnoomage ***** válasza:
86%

Ez egy nagyon érdekes jelenség a fiúknál-férfiaknál, ezt úgy hívják, hogy: köszönés!....


Azt jelenti, hogy köszön..


(esküszöm kiakasztóak ezek a "rám nézett egy fiú, meg akar dugni?" féle kérdések...)

2016. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Ez az úgynevezett ismerősök üdvözlése, verbális kifejezőeszközök használatával; és tartalmilag ugyanazt jelenti, mint bármely más úgynevezett köszönési formula.


A mosolygás általában azt jelenti, hogy az aktuálisan ezen gesztikulációval élő egyénnek jó a kedélyállapota.

2016. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az utolsóhoz (és a többi hasonlóhoz) csatlakozva: még az is lehet, hogy éppen te hoztad jó kedélyállapotba. Annyi következtetést mindenképpen levonhatsz, hogy ilyesféle hatással vagy rá (ez nem ritka jelenség). Ha többet is szeretnél tudni, erre van egy rendkívül egyszerű és közkeletű módszer: beszéld meg vele.
2016. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ez azt jelenti, hogy a pávagyerek kitűnő nevelést kapott otthon, az alapvető udvariassági formulákat betartja és alkalmazza.

Én mindig örülök, hogyha sziát köszönnek a csókolom helyett...:(

2016. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt üzenem azoknak akik olyan választ adtak mint pl.: azt hogy köszön! -köszönöm erre én nem jöttem volna rá 😒 És aki nem érti annak pedig azt: Úgy értem haver, barát, esetleg ő is szeret vagy ilyesmi... Biztos van valami háttér jelentése mert emlékszem karácsonykor még úgy váltunk el, hogy csá. Vagy csak most ez esett jól neki?
2016. máj. 24. 16:10
 10/10 gnoomage ***** válasza:
Honnan tudjuk egy köszönésből, hogy szeret? Általános dolog, hogyha valaki közelebbi ismerős(más néven barát) köszönünk neki, most, hogy sziát köszön az ég világon semmit se jelent. Meg aztán ki tudja mi változott a srácon, hogy sziával köszön...
2016. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!