Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bevállaljam a raszta hajat?

Bevállaljam a raszta hajat?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. Nagyon tettszik a raszta haj. Viszont a hajam még rövid:(. Esetleg ,ha megnő ,vagy póthajjal??

Amúgy olyat szeretnék ,hgy alul 1,2-essel levágja a hajam és felül pedig raszta lesz és felfele áll.

A fodrász elvállalná??

13/f köszi az értelmes válaszokat :)



2017. jún. 17. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Fehér embernek nem áll jól.
2017. jún. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem sem áll jól fehér embernek.
2017. jún. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem undorító ez hajviselet. Igénytelennek néz ki.
2017. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha tényleg szeretnél, akkor simán.Ha nem tetszik szét lehet szedni vagy levágatni. Én várnék addig amig olyan 20 cm körül lesz és hacsak nem nézel utána és próbálod meg magadnak megcsinálni, akkor mindenképpen olyannal csináltasd akinek szintén rasztája van vagy tudod, hogy ért hozzá :)
2017. jún. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ha a szüleid megengedik... bár én nem engedném. Úgy mondom ezt hogy raszta hajam van. 13 évesen nem vagy felkészülve arra, hogy emberek emiatt lenézzenek és piszkáljanak..
2017. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Várj még míg megnő a hajad, a póthajas megoldást mindenképp felejtsd el. Az nem az igazi.
2017. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!