Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok a vonzás törvény...

Mit gondoltok a vonzás törvényéről?

Figyelt kérdés
Szerintem a Sátán műve, amivel elfordít minket az úrtól. Ő teljesíti a kivánságainkat, miközben egyre kevesebben
2010. júl. 13. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Unatkozó emberek találmánya.
2010. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A Sátán befolyásol. Nem képes vágyainkat teljesíteni.
2010. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
41%
Nekem mind1 hogy a sátán vagy az úr teljesíti a kívánságaimat, csak teljesítse:D
2010. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

igaz a vonzás törvénye, de ha negatív dolgokra használjuk a "Sátán" befolyása miatt, akkor csúnyán visszacsap az Univerzum, ráadásul oly módon(természeti katasztrófák), hogy lehetetlenség tenni ellene, csak úgy, ha megváltoztatjuk gondolatainkat. Ha mindenkinek tiszta önzetlen gondolatai lennének, tehát a tiszta szeretet uralná az elméinket, akkor örökké jó idő lenne, mindig lenne termés, az állatokkal barátságban élnénk, s akár a halál is megszűnne. Szóval ilyen szintű az Univerzum ereje, s ezért kell vigyázni a vonzás törvényével...nem árt elsajátítani a világunk felépítésével kapcsolatos dolgokat, és a "mindenható" vagy saját magunk mibenlétét. :)


üdv

25/F

2010. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jaj. Titteket mind a sátán ural. Úgy látom, hogy nem engedtétek be az igaz úr fényét a lelketekbe.


De a pokolban fogtok égni. Azt megmondom!!!!

2010. júl. 13. 19:21
 6/13 anonim ***** válasza:

18:48 vagyok.

én is?

2010. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A pokolban sok haver lesz. :D Egyébként ez belemagyarázás.
2010. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ami Dévényi Tibi bácsi fő attrakciójaként nagy biznisz volt gyerekkorban, az ugyanolyan nagy biznisz felnőttkorban megkomolyítva. És megint csak a tévében akar működni. És mint az emvéjes köcsögök, megmondják neked, hogy te krtad el, ha neked nem megy. Ez helyes gondolkodás, amikor nem hallatszik ki az emberből, és nem mellesleg saját magára alkalmazza kizárólag. De kérdem én: mi az összefüggés a kívánságod és a valóra válása közt?


Le lehetne írni tökéletesen illúzióromboló módon, tudományos igényességgel, hogy hogyan változik a mentalitásod, amikor elülteted magadban a buta (de pozitív) vakhit magját, milyen drámaian másképp kezdesz hozzá mindenhez, amikor már növöget benned a derűs sült galambra várakozás, és a kockázatos szakaszban ugyanúgy eldől, mekkora kitartással viszed magad a teljes megértés felé, mint pl kisvállalkozóként keményen tizenhatozva, hogy az évek alatt összevakart tőkédből valami üzemelő egy szem befektetés legyen. Nehéz lenne azt ígérni, hogy vonzásosdival ütköznöd önmagad korlátaiba kevésbé lesz kellemetlen és hátrányos, mint erős adósságokkal zárni egy vállalkozás utolsó életévét... Csak az út más, leginkább fejben történi. Kevesen vannak, akiknek előnyösebb lehet ez a terep, mint a valódi cselekvéseké.

2010. júl. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sátán xD Behalok :DDD Nekem öreganyám mondta mindig, h. a pokolba kerülök, mert nem voltam hajlandó megkeresztelkedni:D. Amúgy van a vonzás törvényében valami igazság... de nagy része kamu, hiszen akkor nem lennének éhezők. Annyi esélye, h. bejön a vonzás törvénye valakinek, mint h. az "Úr" teljesít neki valamit... Szóval, egy sziklán kapaszkodva egyikben sem bízom meg, mert még élni akarok :D
2010. júl. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Te is úgy képzeled el a Sátánt és Istent mint létező személy. A Sátán a rossz dolgok, Isten a jó dolgok összessége. Nem Isten teremtette az embert, hanem az ember az Istent, és azt se túl jól.
2010. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!