Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik elvesztettétek egy...

Akik elvesztettétek egy szeretteteket. Várjátok hogy újra találkozzatok? Én az édesapámat, és igen. Várom.

Figyelt kérdés
2022. febr. 15. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak azok várják, akik hisznek a halál utáni életben.
2022. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Én hiszek abban, hogy fogok találkozni meghalt szeretteimmel. :)
2022. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Minden normális ember. De most élj, gondolj arra h ők is ezt szeretnék
2022. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Én is hiszek benne hogy fent majd találkozunk a szeretteinkkel. Nekem is apum hiányzik nagyon. Még valahol most se tudtam felfogni hogy már nincs. Mindig várom haza vagy mindig elgondolkodom mi van ha véletlen összecserélték s még mindig él stb. De sajnos ilyenkor eszmélek hogy már eltávozott. Viszont ilyenkor hálát adok hogy legalább a többi szerettem még itt van.
2022. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 KZitus ***** válasza:
68%

Szia

Igen, a feltámadás reménysége, amelyről Krisztus biztosított, amikor halottakat támasztott fel, nos ez segít elviselni a gyászt, amit anyukám elvesztése jelentett. Tudom, hogy "csak" egy időre távozott közülünk, de hamarosan újra magamhoz ölelhetem. Számomra ezek a garanciák erre:

Ézsaiás 26:19

„Élni fognak halottaid. Népem holttestei felkelnek. Ébredjetek és örömmel kiáltsatok, ti, porban lakók! Mert harmatod olyan, mint a reggeli harmat, és a föld hagyja, hogy a tehetetlen halottak életre keljenek."

„Ne csodálkozzatok ezen, mert eljön az óra, amelyben mindazok, akik az emléksírokban vannak, hallani fogják az ő hangját, és kijönnek: akik jó dolgokat tettek, az élet feltámadására, akik hitvány dolgokat cselekedtek, az ítélet feltámadására” János 5:28–30.

Cselekedetek 24:15

"És reménykedem Istenben, mint ahogy ezek az emberek is, hogy lesz feltámadásuk mind az igazságosaknak, mind az igazságtalanoknak."

2022. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Ki nem szeretne találkozni a szeretteivel? Más kérdés, hogy csak babonás hülyék hisznek abban, hogy fognak is.
2022. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Igen.

Sajnos a halál több szerettemet is elragadta. Hiszem a feltámadásban, ide a földre. Hiszem, hogy újra találkozni fogunk.

2022. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

KZitus, én is ezt hiszem és vallom.

6/7-es: ha te “babonás hülye “ vagy, másra ne osztogasd saját jelződet.

2022. febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Azért a találkozásnak van egy bibliai kerete, az nem automatikusan adatik, mármint hogy a találkozás boldog és tartós lehessen.Ha nem így volna, nem létezne bibliai tanítás, amit figyelembe kell venni, hogy elnyerhessük Isten helyeslését.
2022. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
Májusban lesz 24 éve, hogy apám meghalt, s noha nem hiszek a halál utáni életben, néha, egy-egy nagyibb sikerem kapcsán felmerül bennem, hogy jó lenne, ha látná onnan föntről, hogy milyen fasza géneket adott tovább nekem.
2022. febr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!