Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézuska zsidó?

Jézuska zsidó?

Figyelt kérdés
2008. dec. 17. 20:41
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim válasza:
0%

A zsidók a legjobbak. Kicsiként kezték és mire vitték :)

A nem zsiókkal szemben, csak a természet törvényét betartva: Az erősebb marad életben".

Pénz, média, politika, víz.

Ügyesen összefogtak, és nagyon sokra vitték. Büszke vagyok, h ilyen emberek is élnek még a földön.

Rengeteg képzelgés és pletyka terjeng róluk. Én annak örülnék a legjobban, ha igaz lenne, h leakarják redukálni a világ népességét a jelenlegi 5%-ra. Akkor kivirágozhatna a bolygó, a pusztulás helyet, és a kissebb ember populációt könnyebb lenne irányítani, ami erősebb, gyorsabb és tudatosabb fejlődést jelentene.

Mert hát be kell vallani, hogy nincs még egy élőlény a földön aki a saját élőhelyét pusztítaná el. Talán a vírusok, de ők nem teljesen élők :)

Jövőre megyek egyetemre, és miután elvégeztem, remélem befogad a zsidó közösség. Már nagyon rég óta figyelem ezt az egészet, és nagyon sajnálnám, ha csak kitaláció lenne, hogy ekkora a befolyásuk. Mi is lenne akkor a világg :(

(Attila)

2010. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:

Összhangban lenne azzal, hogy miért a zsidók a "kiválasztott nép" :-))

Egyébként a kereszténység maga is egy keleti vallás nem európai eredetű lehet.

2010. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
Akik megölték, na azok voltak a zsidók!!! Jézus magyar volt, ezt mindenkinek meg kell már végre tudnia!! Mert a Kárpát-medence a világmindenség szívcsakrája. És Hitler azért ölte a zsidókat mert megölték a megváltó magyar jézust. Vagyis ez csak egy holokamu!! De már ebből is hasznot húznak a zsidók.
2010. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:

bezárták a LIPÓT-ot..és most netet telepítettek a maradék gyogyóba.Ez azért jó ötlet.

Az eredeti kérdés persze csak vicc volt. A kérdező kevés ajándékot kapott karácsonyra...

2010. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
Nem mindegy,nem ez a lényeg!!!!
2010. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim válasza:

Jézus zsidó volt. Zsidó nevén: Jesua ben Josef.

de nem volt messiás, mert nem váltotta be a messiási ígéretet, miszerint béke és jólét köszönt be az egész Földre. ennek ellenkezője történt, elhagyta vallását, és népét, a zsidóságot a rómaiak szétverték és Izraelből elűzték utána 100 évvel (130 körül).

2010. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:

Nem mindegy,nem ez a lényeg!!!!

Nálad a pont. Engem is ez foglalkoztat legkevésbé.

2011. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 Kri76 válasza:
Én már ott kiakadtam ennél a baromságnál, mikor a Bibliát tanultuk, eléggé materialista lévé, hogy Mária hogy foganhatott meg szűzen...
2011. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
Elég sok baromságot összeolvastam itt. Arra kell figyelni mi van a talmudban, és kik ítélték el Jézust. Ha Jézus zsidó, akkor a rómaiaknak nem lett joga volna elítélni Őt. A talmud szerint zsidók felett csak zsidók ítélkezhetnek.
2011. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
Félzsidó lehetett, férjezetlen nő gyereke (=fattyú).
2011. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!