Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki katolikus és leszbikus is és jelenleg is kapcsolatban él egy lánnyal ?

Figyelt kérdés

2022. szept. 23. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%

Nem élhet párkapcsolatban a katolikus egyház tanítása szerint két ilyen ember, mivel ilyen esetben a szexuális aktus elkerülhetetlen lenne, és ezt viszont bűnnek tartjuk.

Kérek minden pontozót, hogy vegye figyelembe, hogy ez a katolikus egyház álláspontja, mint ilyen tényszerű, tehát nem egy vélemény, amivel lehet egyet vagy nem egyetérteni, tehát bármi legyen is a válaszoló véleménye, a hasznosság szempontból nem leértékelhető.

2022. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
#1 én csak azt vettem figyelembe hogy mennyire hasznos a válaszod a kérdés szempontjából.A katolikus egyház álláspontja meg hidegen hagy👍
2022. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
#3 szomorú, hogy sikerült felfedezned az összefüggést a kérdés és a válasz között.
2022. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Nyugodtan élj együtt a barátnőddel, emiatt a vallást sem kell hanyagolni. Ha ilyen lettél, akkor isten akarata volt, szerintem megnyugodhatsz ebben, úgysem lehet tenni ellene.
2022. szept. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 hosszúhajú ***** válasza:
82%
mindig is a nőket szerettem és mindig is katolikus voltam.mikor először a nők iránt éreztem meg akartam ölni magam. hosszú évtizedek teltek el azóta, és bár katolikus nézeteket vallok, ebben a kérdésben már máshogy gondolkodom.a vallásom maradt de nem mindenben értek egyet a katolikus vallással. pl ebbe nem.
2022. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

"Ha ilyen lettél, akkor isten akarata volt"

Ezt kifejtenéd? Csak mert a Biblia ezt nem támasztja alá.

2022. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem Isten akarata a különféle fogyatékosságok, betegségek, csúnya külső, stb. így a saját nemhez vonzódás sem Isten akarata. De attól létezik, mint "rendszerhiba".
2022. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Akkor elég hibás a rendszer
2022. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
#7 Ha Isten MINDENHATÓ, akkor hogy a rákba lehetnek a rendszerében "hibák"? És miért csak az embereken vannak "hibák"? Felfelé eső eső, zöld felhő, ketchupot kitörő vulkán, tollas répa és repülő macska miért nincs?
2022. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%
Miért születik az alkoholistáknak beteg gyerekük? A tökéletlenségek az ősök búnös életének következményei.
2022. szept. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!