Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tényleg csak 1 élete van...

Tényleg csak 1 élete van mindenkinek, vagy létezik újjászületés is?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 15:12
 1/7 anonim válasza:
100%
Az a nagy kérdés, hogy van-e élet a halál előtt?!
2008. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre nemsok mindent lehet mondani. Nyilván senki nem tudja biztosan, vagy hisz benne, vagy nem, de mégha hisz, akkor sincs feltétlen igaza. Szóval ezt az egyet próbáld mg kihasználni, mert erről legalább biztosan tudod, hogy van;)
2008. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van élet ezután is. Csak nem mindegy, h milyen. A "túlvilági életed" itt alapozod meg...
2008. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 yuda ***** válasza:
100%

A keresztény kultúrában az újjászületés nem lélekvándorlással megegyező,ha erre gondolsz.


A biblia szerint nincs lélekvándorlás,nem születünk többé újjá-ez csak mentségkeresés egyes vallásoknál,mintegy felmenti magát,hogy lesz még egy esélye,pedig nem.


Nálunk az újjászületés azt jelenti a biblia szerint,hogy víztől és szentlélektől születünk újjá :ami azt jelenti,hogy a Krisztust,krisztusi természetet öltözünk fel és meghal a régi,rossz természetünk.Akinek ez nincs meg,az nem mehet be a mennyországba.Tehát ilyen módon születünk újjá: meghal a régi(a rossz),hogy élhessen az új,(a jobb).

2008. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Biblia szerint van feltámadásCselekedetek 24:15.melyben azok részesülnek akik Isten alapelvei szerint élnek.a jutalom:János 17:3
2009. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

FIZIKAILAG 1 VAN..amugy meg sztem nincs..ha meghalsz és mégis élsz tovább fogalmad se lesz arról hogy itt voltál..

szóval nem lehet bizonyítani SEHOGYSEM

a bibliát is emberek irták

2009. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igen van nekem a szüleim mondták hogy elvileg van egy nő, (gondolom magyarországon) aki el tud vinni képzeletben ki voltál előző életedbe. Szlv létezik, de gondolom miutám meghalsz nem rögtön születsz újjá hanem évtizedek mulva. A következő életedbe nem fogsz emlékezni erre, mint ahogy most sem emlékszel az ezelöttire. Elméletileg valaki minnél többször születik ujjá annál tapasztaltabb és amit előző életedbe tettél/cselekedtél az kihatással lesz a következőkre. Én ezt így tudom és én hiszek is benne.

(elnézést a helyesírási hibákért ha vannak telóról írok)14/l

2015. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!