Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Meglehet találni egy katolikus...

Meglehet találni egy katolikus fiút akinek sajnos még a nevét se tudom?

Figyelt kérdés

Azért írtam ezt a kérdést a vallás kategóriába mert a tegnapi nap részt vettem egy katolikus egyházi rendezvényen (egyházmegyei búcsún). A Szentmise és a Litánia közötti szünetben, odajött hozzám egy kedves fiú aki rövid beszélgetés után rákérdezett, hogy van-e párom. Fogalmam sincs miért, azt válaszoltam, hogy van pedig nincs. Talán megijedtem a lehetőségtől... Nem kifogásokat keresek, ezt elrontottam.

Szóval azt remélem esetleg olvassa ezt a kérdést vagy nem is tudom...

Igazából csak tenni akartam egy lépést amivel talán helyrehozhatnám.

Ha a negatív kommentelők kimélnének azt megköszönném :)


Magára a kérdésre visszatérve, a srác nevét sajnos nem tudom. Viszonylag magas és fehér pólót viselt.



2023. júl. 31. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
0,01% esély van rá :(
2023. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a pap ismeri, beszélj vele!
2023. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lucifer-666 ***** válasza:
52%

Én voltam egész biztosan...

Ezért nem kell hazudni 🙁

2023. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Imádkozz, és majd az Úr elvezet hozzá.
2023. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Kísértés volt. Jól tetted, hogy elutasítottad, de azért gyónd is meg.
2023. aug. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 IstenGyermeke1 ***** válasza:

Szia

Ha Isten terve az h egymásra találjatok, az lesz. egyébként meg semmi. Ha Isten lehet azért adta a "van"-t a szádra, mert a kapcsolat nem működne.

Istennek semmi sem lehetetlen. Imádkozz h adja meg neked a választ. DE semmiképp ne próbáld A Mindenható Atyaisten tervét kitalálni, mert az lesz a vége h te akarod megmondani az Úrnak h mit tegyen, ami minden esetben az istenkapcsolat romlásához vezet.


Remélem segítettem

2023. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 1.,2.,4. és 6. válaszadók! Köszönöm szépen a válaszaitokat, tanácsaitokat.


Mivel ez egy összegyházmegyei búcsú volt így azt sem tudom melyik egyházközséghez tartozik, melyik papot ismeri.


Kedves 4. válaszadó! Eddig is ezt tettem és továbbra is ezt fogom. Köszönöm :)


Kedves 6. válaszadó! Köszönöm a hosszabb válaszod. Annyit írnék még, hogy Isten mindig segít, de megvan a szabad akaratunk is dönteni bizonyos esetekben. Én azt gondolom későn eszméltem rá, hogy Isten valami jónak a kezdetét szánta nekem én pedig a szabad akaratommal (azzal a logikátlan "van" válaszommal) nem fogadtam el ezt a lehetőséget. Ez az amit szeretnék úgymond helyrehozni és ezért imádkozom is. :)

2023. aug. 1. 21:00
 8/10 IstenGyermeke1 ***** válasza:

#7

Primo, ha Istennek tényleg az a terve h egymásra találjatok semmi nem állhat útjába bármit csinálsz.

Secundo, a leírásod párszázezer (már Magyarországon) főre ráillik. Sok sikert a megtalálásához.


Benedicat te omnipoteniti Deus, Patri et Filius et Spiritus Sanctus. (Áldjon (és őrizzen meg) téged a Mindenható Isten, az Atya, a Fiú és a Szentlélek!)

2023. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szp72 ***** válasza:
100%
Helyesen: Benedicat te omnipotens Deus, Pater, Filius et Spiritus Sanctus!
2023. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 IstenGyermeke1 ***** válasza:
Kösz a helyesbítést! Bocs, hibás forma maradt meg a Missale Romanum-ból
2023. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!