Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit szóltok ahhoz ,hogy a...

HunLo kérdése:

Mit szóltok ahhoz ,hogy a Német gyerekek nem ihatnak a Ramadán alatt vizet?

Figyelt kérdés

márc. 19. 17:13
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
56%

"A papírzacskós dolog amúgy igaz, az én kollégám bemászik a kamion alá és lopva eszik, szintén papirzacskóba rejtve a kajáját. Ő mondjuk török."


Persze igaz :) Ezt is az ismerősöd mesélte vagy te magad láttad? Tudod én muszlim vagyok de még egyszer sem láttam ilyet és olyan muszlimmal sem találkoztam aki látott ilyet. Érdekes módon mindig keresztényektől vagy ateistáktól hallom ezt de ők sem személyesen látták hanem ismerősük mesélte :)

márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

"Tudod én muszlim vagyok de még egyszer sem láttam ilyet és olyan muszlimmal sem találkoztam aki látott ilyet"



Igy kell futni a vallasrendorseg elol (friss, idei video):



[link]



De ha beirod a YouTube keresojebe, hogy kantoi ponteng puasa, vagy ops plastic hitam, kiad egy csomo talalatot :)



39F incel

márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Amugy vicces, hogy a motort otthagyta, rendszam alapjan ugyis megtalaljak :)



Elozo voltam.

márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Itt is hogy szetszalad a jonep :)



[link]



39F incel

márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Most ebben mit kellene látnom? Nem hiszem hogy akik terjesztik ezeket a meséket, Idonéziában jártak és ott látták :))) A törököknél meg nincs vallás rendőrség. Sőt az iszlám országok nagy többségében nincs. Aki nem akar az nem böjtöl és eszik napközben. Főleg nem Európában élő muszlimok esetében. Arról nem is beszélve hogy van jónéhány mentesítő körülmény is, például betegség. Szóval nevetségesek az ilyen történetek hogy asztal alá bújt meg kocsi alá. Mind egyértelműen kamu.
márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerintem csak a kaját ellenőrzik.
márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
54%

Nem az a baj, hogy muszlim vagy, hanem az, hogy emelle hulye is.



Malajziai videokat kuldtem (ugye itt a lakossag alig tobb, mint fele muszlim, emiatt vannak sz ettermek nappal is nyitva), Indoneziaban nappal zarva vannak az ettermek Ramadankor, kiveve a turistagettokat, tehat nincs nagyon kit elkapni.



Indoneziaban a satant kapjak el jelkepesen, mert ugye Ramadankor Allah lelancolja oket :)



[link]



39F incel

márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
21# mivel vele dolgozok, saját tapasztalatot írok le valós emberekről. Engem senki vallása nem izgat, de az Arslan a kamion alá mászik be minden ramadankor és ott eszi a kajákat barna papírzscskóból. Ha érdekel, az egyiptomi kolléga betartja, munkában legalábbis. Csak zárójelben jegyezném meg, hogy cseh, nem muszlim nővel kavar freunde plus címen. Ez se túl muszlim.
márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
#28: Muszlim férfinak akár 4 felesége is lehet, tehát nős férfi is kavarhat egy nővel.
márc. 21. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

"Nem az a baj, hogy muszlim vagy, hanem az, hogy emelle hulye is."


Nénikéd a hülye. Akik ezeket a történeteket mesélik nem Idonéziában látták. Ahogy a 28-as is azt hazudja itt Európában látott ilyet. És ahogy mondtam senkinek nem kell titokban enni inni ha nem akar böjtölni és ezért nem is büntethető az illető.

márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!