Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit szóltok ahhoz ,hogy a...

HunLo kérdése:

Mit szóltok ahhoz ,hogy a Német gyerekek nem ihatnak a Ramadán alatt vizet?

Figyelt kérdés

márc. 19. 17:13
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

"mivel vele dolgozok, saját tapasztalatot írok le valós emberekről. Engem senki vallása nem izgat, de az Arslan a kamion alá mászik be minden ramadankor és ott eszi a kajákat barna papírzscskóból. Ha érdekel, az egyiptomi kolléga betartja, munkában legalábbis. Csak zárójelben jegyezném meg, hogy cseh, nem muszlim nővel kavar freunde plus címen. Ez se túl muszlim."


Nem érted igaz? Ha nem akar böjtölni akkor nem fog. Ehhez nem kell titokban kamion alá mászni és ott enni inni. Főleg nem Európában. Nekem is voltak török kollégám akik nem böjtöltek. Egyszerűen bementek az étterembe és ott ettek. Vallásos muszlim meg olyat nem mond hogy ha bemászik a kamion alá akkor Allah nem látja. Szóval kamu az egész meséd.

márc. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
31# hagyjuk inkább, nem kell semmit elhinni, pedig igaz. De szerintem te se láttál még muszlimot nyugat európai környezetében. Itt még meleg muszlim kollégám is van, az se túl muszlim viselkedésforma, mégis becsületesen tartja a ramadant.
márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Na akkor ennyi muszlim bevándorlóval, kedves németek, ki a szőke, magas, kék szemű Adolfon kívül, Isten nyugosztalja?


Jól benézték.

márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Azóta kiderült, hogy 5. osztályos, tehát 10-11 éves gyerekekről van szó, akiknek nem kellene böjtölniük az iszlám szabályai szerint, mert az 14 éves kortól kötelező.
márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Dolgoztam muszlimoknak. Lojálisak, de rád erőltetik a ramadánt és a szokásaikat. Ha ez a kérdés veleje.
márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

35-es

Csak azt nem értem ,hogy miért erőltetikrá másra a szokásaikat?

márc. 27. 18:43
 37/37 anonim ***** válasza:
Hát, hogy b..szad meg magad, ők győztek. Erős kutya b..ik. ennyi. Kanti filozófiát ne keressünk benne.
márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!