Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az iszlám terrorista nők is...

Az iszlám terrorista nők is kapnak 72 szűz hapsit a mennyben?

Figyelt kérdés
ápr. 1. 11:19
 21/93 anonim ***** válasza:
0%

"Hol erősítette meg, illetve hol, hogy vizsgálták? Amúgy ebben a számban benne van nagyon sok terrorista is."


Folyamatosan közli az ENSZ is. Az a nagyon sok terrorista pedig max néhány ezer. Még az USA is megerősítette hogy az áldozatok legalább háromnegyede nő és gyerek. A gyerek áldozatok száma 14 ezer ami döbbenetes de az olyan gerinces emberek mint te továbbra is a népirtó Izraelt védik. Ez olyan mintha a náci Németországot védenéd.



"Ezt hogy matekoztad ki? Amúgy a gázai eseményeket se tekinti a világ nagy része annak, csak a különbség, hogy az örmény népírtás során a muszlimok sokkal több örmény haláláért felelősek."


Úgy hogy megnéztem hány ország tarja népirtásnak. Többségük keresztény. Az első 1965-ben döntött úgy hogy népirtás tehát 40 évig senkit nem is érdekelt. A törökök legfeljebb gondatlansággal vádolhatóak de nem szándékos népirtással, mig a zsidók szándékosan a saját Bibliájuk alapján követnek el népirtást.



"A muszlim terroristák pedig muszlimok és Mohamed "próféta" igaz követői."


Pont most írtam ki egy kérdést amiben bizonyítottam hogy az ISIS féle terroristák a Biblia parancsai szerint követik el rémtetteiket és semmi közük az iszlámhoz.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr..

ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:

"Folyamatosan közli az ENSZ is."

Folyamatosan közlik és meg is jegyzik, hogy a Hamasz számai. De egyébként, nem tagadtam, hogy nagyon sok áldozat lenne, sőt azt is írtam, hogy nem értek egyet Izrael módszerével. Ellenben te próbálod letagadni az örmények elleni népírtás, ahol még a történészek szerint is 600-800 ezer örmény halt meg a muszlimok miatt. Köztük mennyi gyermek lehetett? Megnézted már?


"mig a zsidók szándékosan"

Ők is azt mondják, hogy a civil elesettek nem szándékosak.


"Pont most írtam ki egy kérdést..."

Kit érdekel? Engem biztos nem, hogy miket hazudsz össze.

ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:
0%

"Folyamatosan közlik és meg is jegyzik, hogy a Hamasz számai."


Eddig csak Izraelről derült ki hogy hazudtak. Először 1400 áldozatról volt szó aztán levitték 1200-ra de ebből is legalább 400 katona tehát 7 -800 a civil áldozat. Majd kiderült hogy ezek többségét is izraeli katonák ölhették meg mert az az elvük hogy inkább megölik a saját polgáraikat mint hogy fogságba kerüljenek. Azt is hazudták hogy 40 zsidó csecsemőt lefejezetek a palesztinok. Még az USA elnöke is erre hivatkozott amiről kiderül, hazugság. Nem is volt csecsemő áldozat de még gyerekáldozat is alig október 7-n közben meg az izreali hadsereg 14 ezer palesztin gyereket gyilkolt meg.



"sőt azt is írtam, hogy nem értek egyet Izrael módszerével."


Hát ez igazán szép tőled hogy nem értesz egyet a népirtással és 14 ezer palesztin gyerek legyilkolásával.



"Ellenben te próbálod letagadni az örmények elleni népírtás, ahol még a történészek szerint is 600-800 ezer örmény halt meg a muszlimok miatt. Köztük mennyi gyermek lehetett? Megnézted már?"


Akkor nem sikerült megértened amit írtam. Egy szóval sem mondtam hogy nem halt meg sok örmény. A 600-800 ezer lehet valós, Törökország is elismerte a 4-500 ezret. Én azt írtam nem volt szándékos népirtás, gondatlanságból történt. A törökök háborús körülmények között nem jól szervezték meg az áttelepítést ezért halt meg sok örmény.



"Ők is azt mondják, hogy a civil elesettek nem szándékosak."


Számtalan eset bizonyítja hogy Izrael szándékosan gyilkol civileket. Ezért állnak bíróság előtt népirtásért.



"Kit érdekel? Engem biztos nem, hogy miket hazudsz össze."


Azt sem tudod mit írtam de szerinted hazudok. Ez a te erkölcsi, értelmi szinted minősíti.

ápr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 IstenGyermeke1 ***** válasza:

#17

Te is tehetnél a Bibliára esküt, bár kétlem, hogy neked az sokat jelentene.

A keresztes háborúk nem Krisztus tanításán alapulnak, hanem a hódító arab birodalom elleni hadjáratok, hogy visszavegyék a Szentföldet. Hiába hirdették meg az akkori pápák, attól még nem lesznek krisztusiak (igen, a Szentatya csak akkor tévedhetetlen, ha hit és erkölcs kérdésében, ex cathedra Petri (= Péter tanítószékéből) nyilatkozik. Ha a pápa összehívja a zsinatot, az is részesül a tévedhetetlenségből). Hiába a sok "Deus vult!"-ozás.

Viszont nem értem, minek ez a "mindenért a keresztények a hibásak" hozzáállás.

Nem mindenki keresztény, aki annak nevezi magát. Pl. a JW sem az, s a nácik sem voltak azok, mégpedig kicsit sem. Ennyi erővel az ISIS szervezet az igazhitű muszlimok gyülekezete.

ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
0%

"Te is tehetnél a Bibliára esküt, bár kétlem, hogy neked az sokat jelentene."


Én nem teszek esküt a Bibliára mert hamisítottnak tekintem.



"A keresztes háborúk nem Krisztus tanításán alapulnak, hanem a hódító arab birodalom elleni hadjáratok, hogy visszavegyék a Szentföldet."


Ez egy tipikus keresztény hazugság. Sok keresztes hadjárat a nem keresztény észak-európai népek ellen irányult és szintén sok olyan keresztény irányzatok ellen amiket eretneknek nyilvánítottak. A közel-keletre irányuló keresztes háborúk sem a helyi keresztények megsegítését szolgálta. Az elfoglalt területeket nem adták vissza a helyi keresztényeknek, sőt az egyik keresztes hadjáratban a keresztény Konstantinápolyt támadták meg és fosztották ki a keresztesek.



"Szentatya csak akkor tévedhetetlen, ha hit és erkölcs kérdésében,"


Tévedhetetlen persze :) Szerinted ezt ki veszi be? :)



"Viszont nem értem, minek ez a "mindenért a keresztények a hibásak" hozzáállás."


Hol írtam én olyat hogy mindenért a keresztények a hibásak?



"Nem mindenki keresztény, aki annak nevezi magát. Pl. a JW sem az, s a nácik sem voltak azok, mégpedig kicsit sem. Ennyi erővel az ISIS szervezet az igazhitű muszlimok gyülekezete."


A nácik keresztények. Annak vallották magukat. Miért ne lennének akkor azok? Az ISIS pedig tetteiben a Biblia szerint cselekszik.

ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
88%

"Tévedhetetlen persze :) Szerinted ezt ki veszi be? :)"

Miért, azt ki veszi be, hogy a kecskepásztor Mohamednek Allah beszélt?

ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
0%

"Miért, azt ki veszi be, hogy a kecskepásztor Mohamednek Allah beszélt?"


Nem kecsekepásztor volt hanem kereskedő. És miért ne lehetne Isten prófétája? Mi a bizonyítékod arra hogy nem az?

A pápa ha tévedhetetlen miért tussolta el a pedofil eseteket amikből kismillió van? És ez csak egy példa.

ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:

#27

Neked mi a bizonyítékod, hogy a pápa által kijelentett dogmák nem igazak?

ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim ***** válasza:
Obama szunni muzulmán, és háborúskodott iszlámiában. Ennyit arról, hogy milyen szentéletűek a muzulmán vallásúak.
ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
0%

"Neked mi a bizonyítékod, hogy a pápa által kijelentett dogmák nem igazak?"


Például onnan hogy eltusolta a pedofil papok tetteit. Ugy tett mintha nem tudna ezekről pedig kismillió esetről beszélünk világszerte és ez csak a jéghegy csúcsa. Arról nem is beszélve hogy a keresztény altanítások marhaságok, logikai bukták, értelmetlen pogány vallásokból átemelt mesék. Olyan tudományosan téves állításokat tesz a Biblia hogy a növények előbb létezetek mint a Nap vagy hogy 4 ezer éve az egész bolygót elöntötte az öznvíz. Ki az a szerencsétlen aki ezek után azt képzeli hogy a pápa tévedhetetlen? :) Csak Magyarországon 20 év alatt megfeleződött a keresztények száma, nyilván mert egyre több ember ismeri fel hogy a keresztény alaptanítások vállalhatatlanok.

ápr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!