Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az iszlám terrorista nők is...

Az iszlám terrorista nők is kapnak 72 szűz hapsit a mennyben?

Figyelt kérdés
ápr. 1. 11:19
 31/93 anonim ***** válasza:
0%

"Obama szunni muzulmán, és háborúskodott iszlámiában."


Ez a legújabb keresztény hazugság? Még hogy Obama muszlim :) Obama keresztény.


ALBUQUERQUE, New Mexico (Reuters) - President Barack Obama spoke openly about his faith on Tuesday, describing himself as a "Christian by choice"

ápr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 anonim ***** válasza:
100%
Az apja is szunni. A muzulmánok szerint amúgy is mindenki muzulmánnak születik :D bukta van 31-es.
ápr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki muszlimnak születik amig úgy nem dönt hogy más vallást követ. Obama pedig mint látod saját bevallás szerint keresztény, te pedig hazug keresztény vagy mert behazudtad hogy Obama muszlim.
ápr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 IstenGyermeke1 ***** válasza:
59%

#30

Ismered a dogma szó jelentését? Mert nem azt jelenti, amiről beszélsz.

A bibliai történetekkel kapcsolatban pedig, ha lennél szíves elolvasni a https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__.. 8-as válaszomat (tudom, hogy úgysem olvasod el, de az már nem az én bajom, mégegyszer nem írok le ugyanezt), akkor tudnád, hogy hülyeség, amit beszélsz.

Meg, ha EGY szentírási szakaszt is idézel nekem, amiben azt írja, hogy aki megöl egy keresztényt, annak 72 felesége lesz… Ez a bajom veled. Nem ismered a Bibliát (maximum az olyan muszlim oldalakról, melynek célja, hogy minél inkább hamisítottnak állítsa be a Szentírást), és így próbálod kritizálni. Evvel két problémám is van: primo, képtelen vagy megérteni az üzenetét és demagóg módon kiforgatod; secundo, igaztalan dolgokat állítasz róla. Én, aki egy mondatot sem olvastam soha önszántamból a Koránból (max. ha valaki idézett), én sem kezdek el rosszindulatú módon mindenfélét állítani róla, amelyet tájékozatlanságom miatt neadjisten igaznak gondolok. Ennek nincs semmi értelme. És annak sem, hogy nem ismered el, hogy létezik egy olyan hadísz, amit az ISIS szervezet elfogad, ti nem (evvel nincs semmi baj), s a fentebb leírtak (is) benne vannak.

Lennél szíves idézni, hogy bármelyik pápa mikor “tusolt el pedofil eseteket” EX CATHEDRA PETRI és HIT ÉS ERKÖLCS DOLGÁBAN. Mert, ha elolvastad volna, amit írtam, tudnád, hogy az infallibilitas csak ilyen esetben érvényes, és ezeknek (pápai megnyilatkozásoknak hívjuk őket) mindig van írásbeli nyoma az egyházi szövegek közt.

Mint írtam, nem mindenki keresztény, aki annak vallja magát. Ugyanannyira nem, mintha egy férfi kitalálja, hogy ő mostantól nő. Ez soha sem lesz így. Mondjuk, ha én kiírtak milliókat s közben iszlám hitűnek vallom magamat, akkor az összes muzulmán mind ilyen, és a Korán is ezt tanítja? Természetesen nem. Na látod, ez a bajom az általánosítással, amit te elfogadsz, ha TE használod; egyébként meg nem. De már kezdem egy kicsit unni a demagóg stílusodat.

ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim ***** válasza:
0%

"8-as válaszomat (tudom, hogy úgysem olvasod el, de az már nem az én bajom, mégegyszer nem írok le ugyanezt)"


Miért ne olvasnám el. Meg is tettem. Ez a tipikus keresztény magyarázkodás. Ha Bibliában hiba van, akkor az a magyarázat hogy emberek írták, de egyébként meg Isten szava :)



"Nem ismered a Bibliát (maximum az olyan muszlim oldalakról, melynek célja, hogy minél inkább hamisítottnak állítsa be a Szentírást), és így próbálod kritizálni. Evvel két problémám is van: primo, képtelen vagy megérteni az üzenetét és demagóg módon kiforgatod; secundo, igaztalan dolgokat állítasz róla."


Nem kell a mellébeszélés. Magyarázd meg az általam idézett verseket. A több mellébeszélésed nem érdekel.



"Én, aki egy mondatot sem olvastam soha önszántamból a Koránból (max. ha valaki idézett), én sem kezdek el rosszindulatú módon mindenfélét állítani róla, amelyet tájékozatlanságom miatt neadjisten igaznak gondolok."


Pedig ez tipikus keresztény módszer. Kiragadtok egy egy mondatot a Koránból és szándékosan félremagyarázzátok, hazudoztok. Pedig a szövegkörnyezetből kiderül hogy egészen mást jelent. És szögezzük le hogy én sok részt elolvastam a Bibliából. És nem magyarázok félre semmit. Ott vannak a versek, amik kontextusban is ugyanazt jelentik amit írtam.



"Meg, ha EGY szentírási szakaszt is idézel nekem, amiben azt írja, hogy aki megöl egy keresztényt, annak 72 felesége lesz… Ez a bajom veled."


Hogy mi bajod van? :) Én egy szóval sem állítottam hogy a Biblia 72 feleségről ír. A keresztények hazudják azt hogy a muszlimokra 72 szűz vár a mennyországban.



"Lennél szíves idézni, hogy bármelyik pápa mikor “tusolt el pedofil eseteket”


Hány pedofil papot vont felelősségre a pápa és büntette meg a kismillió esetből?



"Mint írtam, nem mindenki keresztény, aki annak vallja magát."


Mi a feltétele hogy valaki keresztény legyen?



"Ez soha sem lesz így. Mondjuk, ha én kiírtak milliókat s közben iszlám hitűnek vallom magamat, akkor az összes muzulmán mind ilyen, és a Korán is ezt tanítja?"


Pont ezt hazudják a keresztények a muszlimokról.



"Na látod, ez a bajom az általánosítással, amit te elfogadsz, ha TE használod; egyébként meg nem. De már kezdem egy kicsit unni a demagóg stílusodat."


Nem veszel számításba egy fontos tényezőt. A terroristák tettei ellentétesek a Koránnal , mig a keresztények rémtettei a Biblia parancsai.

ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:
88%

#30

Ferenc pápa pont, hogy szigorította a pedofil elkövetőkkel szemben alkalmazott büntetéseket és nem hogy kismilliót, de egyet se tusolt el. Persze a muszlimok gyakran hazudnak, mint a vízfolyás, ékes példája vagy ennek.

Képzeld, Mohamed annyire hülye volt, hogy szerinte az emberek vérrögből fejlődnek ki :) Ki az a szerencsétlen, aki ezek után azt hiszi, hogy Allahhal beszélt? :D


Viszont arra továbbra se tudtál bizonyítékot hozni, hogy a pápa által kijelentett hitigazságokban tévedett. Megpróbálsz, vagy már feladtad?

ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
0%

"Ferenc pápa pont, hogy szigorította a pedofil elkövetőkkel szemben alkalmazott büntetéseket és nem hogy kismilliót, de egyet se tusolt el. Persze a muszlimok gyakran hazudnak, mint a vízfolyás, ékes példája vagy ennek."


Na meséld már el hány eljárást kezdeményezett Ferenc pápa pedofil papok ellen és hányat ítéltek el ezek közül? Döbbenetes hogy keresztények mit össze nem hazudnak. Egyébként pont azért van millió pedofil eset az egyházon belül pert a pápák és az egyház nem csak hogy szemet hunyt hanem még védte is a pedofil papokat. Mikor kiderült hogy egy pap gyerekeket molesztál, ront meg, csak áthelyezték, az áldozatok családját meg rávették hogy hallgasson. Tengernyi cikk, dokumentumfilm van erről. Szóval a tévedhetettlen pápáid konkrétan hozzájárultak a pedofila terjedéséhez. A pedofil papok látták hogy nincs semmi következménye a tetteiknek, sőt az egyház még meg is védi őket ezért folytatták.

ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:

Ferenc pápa nem hatóság, egyet se kezdeményezhet. Elítélni pedig csak adott ország bíróságának van joga. Tudod nyugaton szekularizált államok vannak, így nem úgy megy, mint sok iszlám országban, ahol a hatalmi ágak nincsenek szétválasztva.


"Szóval a tévedhetettlen pápáid konkrétan hozzájárultak a pedofila terjedéséhez."

Azért vicces olyantól olvasni, akinek a nagy prófétája is pedofil volt :)

ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
0%

Tehát semmilyen intézkedést nem tudsz felmutatni amit Ferenc pápa tett a pedofil papok ellen, ezért behazudod hogy a pápa nem hatóság :) Attól hogy a pápa nem hatóság, sok mindent tehetett volna, kezdve a pedofil papok elbocsátásától, azok feljelentéséig, az áldozatok, érintettek, segítéséig. Ilyenről szó nem volt, sőt ahogy mondtam az egyház konkrétan védte a pedofil papokat.



"Azért vicces olyantól olvasni, akinek a nagy prófétája is pedofil volt"


Ez egy tipikus keresztény hazugság. Valójában nem ismert pontosan Aisha házássaágkötéskori életkora de az biztos hogy nem igaz a keresztények által behazudott 6-9 év. Arról nem is beszélve hogy zsidó vallás szerint 12 évesen már lehetett házasodni így simán lehet hogy Mária 12 volt mikor házasodott ami mai szemmel pedofilia.

ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:

"e az biztos hogy nem igaz a keresztények által behazudott 6-9 év"

Nem a keresztények állítják, hanem hiteles hadiszok, amiket a muzulmánok is elfogadnak.

A Biblia sehol se írja, hogy Mária 12 éves lett volna, szóval kár ilyet hazudnod. Ellenben hadíszok tanúsítják, hogy Mohamed pedofil volt, hiszen 9 éves kislányt vett el.

ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!