Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Katolikusok miért imádkoznak...

A Katolikusok miért imádkoznak máshoz is és nem csak az Istenhez vagy Jézushoz? Pl Szüz Mária.

Figyelt kérdés
Milyen alapon teszik ezt a katolikusok? Én is annak lettem keresztelve, de nem élem meg teljesen a vallást, és ezt nagyon nem tudom "benyelni", hogy nem csak magához Istenhez megy az ima vagy ugye Jézushoz. Szóval legyen szives valaki mondja el ezt, hogy a Katolikus "milyen jogon" imádkozik máshoz is. (Tudom a szüz hosszú ü de olyan nincs a laptopomon. ) köszi.
ápr. 28. 14:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
0%

#70

Nem csőlátó, agymosott szektás, csak tisztában van az okkultizmus és a bálványimádás fogalmával.

máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 IstenGyermeke1 ***** válasza:
83%

🤣🤣🤣 Rég hallottam ekkora képtelenséget. Javaslom az imádás (latria, adoratio) és a szentek tisztelete (cultus sanctorum) fogalmak tisztázását. Látod, teljesen más szavak!

Viszont látom, TE nem is akarod ezt megérteni, ebben az esetben fölösleges az időráfordítás.

Christus resurrexit, alleluia! (Vere resurrexit, alleluia!)

máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
0%

#72

Támaszd alá a Bibliából, hogy szabad túlvilági emberekhez beszélni, túlvilági emberekhez imádkozni.

máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!