Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szeretném felvenni a Baháj...

Szeretném felvenni a Baháj hitet, mik a teendők, valaki tud bővebb infót a szabályrendszerekről?

Figyelt kérdés

Szeretnék megerősítést a már hívőktől. Pl hány férje lehet az embernek, szabad e húst enni, hogyan kell imádkozni...?


Üdv:Anna


2011. ápr. 16. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én egy Baháj főpap vagyok!


Az embernek annyi férje lehet, amennyit egy csoportos szexuális aktus során egyszerre ki tud elégíteni.


Húst enni szabad, sőt még a kannibalizmus is megengedett, feltéve, hogy az, akit kannibalizálni akarsz, nem Baháj-hívő.


Imádkozni úgy kell, hogy gyújtani kell egy tüzet, köré rakni 4 gyertyát meg 2 füstölőt, aztán egy lábon kell ugrálni a tűz körül, miközben hexameteres verselésben elmondod az imádat.

2011. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attyaég, ez komoly? Perverz agyatlan egy vallás lehet, orgiák, kannibalizmus? Mi ez, Hannibal Lecter és Tágra zárt szemek?
2011. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az orgiákkal semmi baj, azt egy ateista is tud csinálni, de ez a kannibalizmus? Az ilyen vallást, szektát gondolkodás nélkül tiltanám ki egész Európából.
2011. ápr. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

azért nem semmi, hogy valaki beír egy szemmel láthatóan blőd marhaságot vicceskedésből, erre az embereknek annyi egészséges józan paraszti eszük ne legyen, hogy ne vegyék már ezt komolyan...


Kereső kidobott egy ilyen oldalt, gondolom fenn van rajta valami elérhetőségük, legjobban jársz, ha tőlük kérdezed meg egyenesen.

[link]

2011. ápr. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok!

Én vagyok az a lány, aki feltette a baháí szeretnék lenni c. kérdést.

Erre mit látok, valaki feltett egy másik ehez hasonló kérdést.

Most komolyan, valaki ennyire szemét, hogy itt szórakozik a nevemben, vagy van egy másik Anna is, aki baháí hitű akar lenni?

Ha igen, akkor olvasgasson, mielőtt feltesz egy kérdés, hogy van-e már hasonló kérdés a gyakorikerdesek.hu-n.

Az első válaszolón egyértelműen látszik, hogy nincsen agya, de mindegy. Azért már van valamennyi ismeretem a baháí hitről, és az általa leírt dolgok valótlanságok.

Most megyek, és tanulok a csütörtöki vizsgámra, mielőtt még elbőgném magam.

Kívánom, hogy Isten világosítsa meg agyatokat.

Üdv: az igazi Anna

2011. ápr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez a bahái hit nagyon gyonyoru, kar hogy valaki igy megcsufolja. Sajnalom, hogy ilyen emberek vannak a Foldon, akkor is, ha en is kovetek el hibakat, de ez mar nagyon buta dolog.
2014. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!