Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Muzulmán vallású albán férfiak...

Muzulmán vallású albán férfiak valóban másodrendűként kezelik a nőket?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 21 éves albán sráccal, 2 hónapja együtt vagyunk. 5 éve él Magyarországon. Lehozza nekem a csillagokat az égről, senki nem szeretett ennyire még, mint ő. De félek, mert úgy hallottam kezdetben mindegyik albán férfi ilyen, aztán ha már tudja, hogy elérte célját, uralkodni kezd a nőn. Valóban igaz ez?
2011. ápr. 27. 21:57
1 2 3
 21/22 Veronika Islamaj válasza:
100%
Èn irtam a lànynak de josszabzn az en esetemröl!! 2 ève vagyok alban felesèg de sokminden van ami válltozott nàluk olvastam sokat roluk es ezzel tönkre is tettem a bizalmamat mert sajnos nem bizom mar meg benne! Szoval igen en azt javaslom ne nagyon keveredjetek velük èn kint hazasodtam ott eltem egy honapot aztan ausztriaba. Csinaltunk vizumot neki ! Ès minden egyszer csak megvaltozott! Vloran kedves odaado igazi fèrfi volt és lassan lassan a füllentèseire ràjövök! Ravaszak nagyon engem mar nem tud atverni de egy darabig sikerült! Sok büszkesegemet leverte az elejen aztan lassan epültem èpülgetek most fel! Mikor valasra adtam a fejem hirtelen kisangyal lett aztan ujra elszallt az agya egy egy vita utan! Jelenleg kedves nagyon azt akarja mutatni hogy megvaltozik es termeszetesen mindig mindennek en vagyok az oka! Na ez az ami fontos! Ö Tiranai nem koszovoi nem vett fel vallast mert az apja muszlim anya katolikus! Ami vicces mert megcafolnam ezt miutan egyszer lattam eletemben hazassag utan egy evvel na enyi tapasztalattal csak ugy mennek hozza ha latnam a csaladjat elötte! Azt javaslom lanyok SOHA ne hazasodjatok akkar mit etetnek be veletek a csalad megismerese elött! En lassan rajöttem belettem etetve! De nagyon tud angyalka lenni igy most sajnalom! Van normalis köztük de sok a hazug! En most mar nem bizom benne de ö nem a legrosszab csak a baj nem tudom van e nala hatar ha begorombul na ez a lènyeg ugye ertitek..... Nem tudom kiismerni ez nagy baj mert eszem van es igy gyereket nem akarok mar!
2015. febr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
lehet h felesége van otthon, sorry
2017. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!