Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért szólják le az emberek a...

Miért szólják le az emberek a zsidókat?

Figyelt kérdés

Van az osztályomban egy zsidó gyerek, de mindenki kiközösíti.

A szomszédaink is zsidók, és sokan zaklatják őket miatta.


2011. jún. 13. 13:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
55%
Van egy nagyon rossz tulajdonságuk az ész nélküli ragaszkodás dolgokhoz aminek semmi értelme jósága nincs. Ez ugyan sok vallásban meg van de a zsidóban szignifikánsan van jelen.Az emberi fejlődés mint az értelem, kötelező. Még sok állat is képes értelmilag fejlődni akkor annak mi értelme azt mondani mi kétezer éve így csináljuk!Nem dicsőség!
2011. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
42%
Nekünk az az étel amit más eszik nem jó az a hús ami másnak kifogástalan nem jó, ki közösít ki kit? Folytassam?
2011. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
51%

Mert miért ne lehetne leszólni őket? Bárkit leszólhatok, nem bélyegez meg érte senki! De ha a zsidókat leszólom, akkor egyből minden vagyok? Ha a kameruniakat szidom, akkor nem válok anti-kamerunistává...na de ha a zsidókat szidom (bármilyen apró okból), vagy nem is szidom, csak kritikával illetem, na akkor már egyből antiszemita leszek...

Nincs itt elrontva kicsit valami? Kik ők, hogy a legkisebb kritikával sem lehet őket illletni? Kik ők, hogy a nevüket nem szabad a szánkra venni? Kik ők, hogy szent tisztelettel kell körbevenni mindent, amihez közük van? Kik ők....és még sorolhatnám.

2011. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
45%

Mindenki másért, de leginkább a megbízhatatlanságuk, és sunyiságuk miatt.

Én ezért:

http://www.youtube.com/watch?v=QH0o_07BBk0

2011. jún. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
57%

Én sem tudom miért szólják le őket*. Teljesen értelmetlennek tartom.


Nekem is volt egyébként zsidó osztálytársam. Mi nem közösítettük ki. Nem is tudtuk, olyan volt mint mindenki más. Akkor derült ki amikor egy "Hol töltötted a nyarat?" kérdésnél elmesélte, hogy meglátogatták a nagybácsikáját Izráelben. :D Irígyek voltunk mint állat. Senki más nem nyaralt külföldön. :]



* Sőt azt sem tudtam, hogy van aki leszólja őket pár évvel ezelőttig, amikoris véletlenül belekapcsoltam a TV-n valamibe amiről máig nem tudom, hogy mi volt. Persze történelemből tudtam, hogy volt ilyen (sőt rosszabb) főleg "jobboldali" politikai erőknél... de hogy még mindig létezik? ?.?

2011. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
46%

Sunyi, kapzsi, pénzéhes, hazug banda. A cigányokat sem véletlenül utálják sokan.


Persze két réteg van:

-akiket sikerült ránevelni a zsidó imadátra, sajnálatra (iskolában, médián keresztül)


-akik nem hitték el ezt a sok szemetet


http://www.youtube.com/watch?v=Q8uKTtJ-RLI


http://www.youtube.com/watch?v=Uwg2FwN9SNo

2011. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
65%

Kérdésem még mindig fennáll:

- A zsidó mitől olyan szent és sérthetetlen, hogy rájuk nem lehet semmilyen kritikát mondani, nem lehet leszólni vagy bármiben is kicsinyelni őket? Mitől olyan szentek, feddhetetlenek és ÉRINTHETETLENEK?

2011. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
41%
Sunyi, ravasz gonosz banda. Nagyon vigyázni kell velük sok kárt okoztak már a magyar nemzetnek és még mindig ők uralkodnak felettünk.
2011. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
69%

mert az emberek hülyék. Ennyi. Szlovákiában meg a magyarokkal csinálják ugyanezt az ottani hülyék, ott meg ők a "zsidók". A törököknél az örmények, a vietnamiaknál a helyi kínai kisebbség, a szunnita muzulmánok a síitákat szólják le (csak ott még robbantgatás is szokott lenni), a síiták maguk között a a hetes síitákat cseszegetik, stb.

És persze mindegyik kurv@ jól meg tudja ideologizálni, hogy miért is utálja az általa utált csoportot.


Ha téged ez zavar, akkor te ne vegyél ebben részt, ne közösítsd ki a zsidó osztálytársadat, ne zaklasd a zsidó szomszédot.

2011. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
37%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:26


Ez annyira rossz volt, hogy hihetetlen!

Ügye azt azért tudod, hogy nem lapos a Föld?!

2011. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!