Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Vodafone tényleg egy sátánis...

A Vodafone tényleg egy sátánista mobiltársaság? Nem túlzás ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Nem hajmeresztő túlzás ez az összeesküvés elmélet?


http://www.youtube.com/watch?v=wpxF2WZEfpc&feature=related


2011. okt. 29. 20:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
A rasszizmus és a sátánizmus között különbség van.
2011. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
46%
Dehogynem, a legtöbb összeesküvés elmélet az. Látszólag nagyon súlyos a mondanivalója, ami naaagy gonoszságokat rejt, közben meg h.lyeség az egész és a gyűlöletkeltésre megy, és arra, hogy higgy Istenben meg satöbbi... Kérem valaki csináljon a Milkáról is egy ilyet. Az a lila tehén mindig is gyanús volt nekem a kolompjával a nyakában.
2011. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%

De jót nevettem ezen :D Már meg sem lepődök, hogy mindent kiforgatnak...

Egy másik dolog, hogy szimplán rühellem a vodát, mert szívják az ember vérét, és az egész marketingje arról szól, hogy a másik két vállalatot alázza a reklámokban, ami undorít, és igen, ez a videó azért egy kicsit túlzás, akkor is, ha a logó kapcsán hasonló egy-egy pillanatra megfordult már a fejemben...

2011. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Hű de jó, hogy én a T-mobilosok táborát erősítem. :)
2011. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Szerintem a szereplők nem is tudtak erről, sőt a készítők sem, valószínű, hogy a vodafone vezetősége sem! Ez mint látjuk ÜZENET!

"Mert nem vér és test ellen van nékünk tusakodásunk, hanem a fejedelemségek ellen, a hatalmasságok ellen, ez élet sötétségének világbírói ellen, a gonoszság lelkei ellen, melyek a magasságban vannak." Ef 6:12.

2011. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
37%
A 6-os nem 666! A többi meg belemagyarázás.
2011. okt. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
na, ekkora belemagyarázást sem hallottam már rég... a videó készítője fogott pár dolgot és összekutyulta... egyébként jól látom hogy ez 'Az Üzenet' minden része a vodafone-ról szól? a készítő ennyire utálja a vodát?
2011. okt. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
18%

Jajjj...


Ennek a kérdésnek nem jobb helye lenne a Humor kategóriában? Merthogy "Dinka" kategória nincs...


Helmet, 15 percet vettél el az életemből teljesen feleslegesen.

2011. okt. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
68%

Agyrém...azért ilyenkor belegondolok,hogy milyen paranoiás gondolkodású emberek mászkálhatnak az utcán,akik látszólag normálisnak tűnnek.

De:Nézzétek meg ezt: [link]

Ez a XI.ker-ben van,a bikás dombon.3 bika,mindhárom más irányba néz,ezzel azt szimbólizálva,hogy mindent figyelnek.a három bikának összesen 6 szarva van.a szarv eleve az ördög egyik jelképe.talán ez véletlen? nem.a XI.ker.polgármestere sátánista!

és az eredmény: [link]

a naív gyerekek máris be vannak hálózva,és beleivódik a tudat alattijukba,hogy jó érzés az ördögi szimbólumok közelében játszani.

Na és a 6X6 taxi társaság? ennél egyértelműbb sátánista üzenet nincs! [link]

[link]

Jó mi? mindenki sátánista:-DDD

2011. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

@Előző:

Ezt tényleg viccnek szántad, ugye?

Mert nekem nem teljesen egyértelmű. Lehet, hogy csak azért, mert 66 %-os vagy...

:)))

2011. okt. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!