Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Vodafone tényleg egy sátánis...

A Vodafone tényleg egy sátánista mobiltársaság? Nem túlzás ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Nem hajmeresztő túlzás ez az összeesküvés elmélet?


http://www.youtube.com/watch?v=wpxF2WZEfpc&feature=related


2011. okt. 29. 20:37
1 2 3
 21/29 Digesz válasza:
81%
Én 5 percig bírtam és mehettem wc-re mert különben bepis*áltam volna a röhögéstől. Nem tudom kinek volt erre ennyi szabadideje de szóljon keresek neki munkát. :D
2011. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
77%

Volt olyan, aki végignézte mind a 11 részt? Nem?

Akkor k*ss, nem kell beleugatni mindenbe, amiről nem tudunk.

Én végignéztem mind a 11 részt. Az első öt résznél azon gondolkodtam, hogy ja, ez akár még lehet is. Ja, ez egy kamu. Miért pont ez?

Miért lenne már az.

Aztán jött a bemutató Al Pacino szereplésével, amiben már beszél a sátánizmus lényegéről. És szépen lassan felmerül a kérdés, hogy miért is kellett ezt a részt beletenni? Mi értelme van annak a dolognak? Van haszna hogy ezt csinálja?

Nem volt.

1.: A piros öv az első részben is felkeltette az érdeklődésemet, mert mindenféle stílusnak ellent mond az, hogy egy olyan színű övet hordjon az ember, ami nem illik a cipő színéhez (konkrétan nem ugyanolyan). A piros és a fekete pedig nem ugyanolyan.

Mikor néztem a reklámot, már akkor sem értettem, hogy minek vakuzik a Balázs, ha a képet biztos nem úgy készítette, mint ahogy mutatják.

A többire azt mondtam, hogy a véletlen műve.

Aztán ugye Al Pacino (eszméletlen jó film amúgy) ujjmutogatós része jött. Akkor értettem meg, hogy miért is mutatja úgy a bizbaszt a kezében, ahogy. Azt mondtam volna rá, hogy azért, mert ő szereti ambivalens módon tartani a dolgokat, de ja, ez így igaz volt.

Az Apokalipszis lovasait soknak éreztem, de amikor a vége felé megjöttek a jelenetek a kopár fáról, akkor gondolkodtam el, hogy mi értelme van egy fát csak úgy beszúrni a kép jobb oldalára. Mert hogy a mező közepén nem nő fekete fa az biztos, a reklámnak pedig fontos volt valamiért. Aztán pedig nagyításból kiderült, hogy inkább egy Piramist nyom meg Balázs, mint egy Play gombot. Mennyivel egyszerűbb lett volna Play gombot odaphotoshoppolni, mint egy piramist? Semmivel nem került volna több időbe.

Az elején pedig miért lobog a függöny a háttérbe? Bonyolítás, és semmivel nem lett volna rosszabb a reklám, ha egy egyszínű bíbor háttérben játszódik. Ráadásul ez a lepel dolog is egy baromság. Most vettem nemrég új telefont és nem terítettem magamra semmit, hogy aztán ledobhassam magamról.

Aztán ugye jöttek a mélyebb gondolatok, miszerint a bűntudatot egyszerűen csak el kell dobni. A felhők pedig tényleg elég furcsán lettek meganimálva, amelyek Balázs mögött mentek.

A végső jelenetnek sincs semmi értelme ha normálisan közelítünk. Mi értelme van, hogy a kép kitakar 60% ember, és a maradék 40% ott áll mint egy darab száraz kutyasz@r. Az egyszeműs gondolatot nem érzem meggyőzőnek, mert a nő csak kacsint, de bele lehet gondolni.


Már elnézést, de én a logikai bakikat inkább gondolom az ÜZENET részének, mintsem egyszerű emberi tévedések sorozatának. Ezek olyan elemi dolgok, amiket nem ront el az ember, ha nem akar. Ha látják, hogy több embert hívtak meg, mint amennyit kitakarna a kép, akkor megmondják, hogy fel is út le is út csókolom.

Fényképezésnél furcsán nézne ki, ha azt kapnám le, aki a lencse mögött áll. Ez ellentmond a fizika valamennyi törvényének, pláne hogy a vaku úgy verődik vissza, hogy megvilágítsa a maga mögött lévő dolgokat.

Nem hiszem, hogy a programozók nem bírnák elforgatni a háromszöget olyan 45%-kal, hogy az ténylegesen egy Play gombot formázzon.

Aki majd erre azt mondja, hogy úgysem látszik, azért nem forgatták el, akkor az megmagyarázhatná akár még azt is, hogy ha nem látszik, akkor mi értelme volt egyáltalán odabiggyeszteni.


Ezek mellet én nem keresek mélyebb dolgokat a reklámban, egyszerűen csak furcsa, hogy az embereknek ezek nem tűntek fel (nem a piramis, mert azt nem is nagyon látni). Eddig sem voltam vodafone-s, ezután sem leszek az. Viszont ezek engem meggyőztek, és tényleg sátánistának gondolom. A reklám tervezőit legalábbis biztosan.

2011. dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
74%
Nem, ha látsz három darab 6-ost, annak nincs sátánista jelképe. A vodafone logója sem sátánista, az belemagyarázás, de akinek ez volt a legfontosabb és ez maradt meg a 11 részből, annak csak gratulálni tudok. Aminek nincs értelme, azokkal van a baj, és nem azokkal, aminek van. Három darab hatost egymás mellé tenni még van értelme. Abba keress hibát amiben nem látsz értelmet, ez a készítőkre is vonatkozik. Igen, ez a videó akár kamu és belemagyarázás is lehet, de ez csak egy epizód a történet szempontjából. Én például nem az alapján mondok véleményt, hogy megnéztem a film közepét, mert akkor eléggé hiteltelen leszek, ami nem egy kellemes dolog.
2011. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
70%

2011-12-24 14:00 jól leírta a dolgokat. Vagy egy tucat érvet felsorolt a reklám sátánista mivoltáról, és egyáltalán nem csak a szimbólumba van belemagyarázva a sátánista jelkép. Itt rengeteg dolog klappol, és habár egyetlen jelenet alapján valóban nem mondhatunk véleményt, de itt vagy egy tucat, vagy mégtöbb dolog arról árulkodik, hogy a vodafone egy sátánista kampányt indított burkolt formában.

A reklámban rengeteg olyan jelenet van, amelynek önmagában semmi értelme nincsen, és nincs is köze a telefonhoz. Pontosan a Bibliában leírt próféciák alapján értelmezhető. A 11 rész egyikében be is mutattak egy vodás plakátot, ahol konkrétan vérengzés van a képen, csak senkinek nem tűnik fel, aki nem nézi meg alaposan a képet.


Nem értem, hogy miért pontozták le a hosszan kifejtő válaszolót. Gondolom olyanok tették, akik egyáltalán nem nézték végig a videót, csak 1-1 részt. Engem rettenetesen ledöbbentett a videó.


Kedves kérdező, a kérdésedre válaszolva: Nem, nem túlzás ez az "összeesküvés elmélet". A legtöbb összeesküvés-elmélet alaptalan és hamis, de ebből nem következik az, hogy minden összeesküvés-elméletre igaz ez. Még egyszer mondom, egy egyértelmű jelkép- és történetrendszer egybehangzása árulkodik arról, hogy itt valóban egy sátánista cégről van szó. Senki ne merjen lepontozni, aki nem nézte végig az összes videót.

2012. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
64%

1. Aki lepontozott:

Magyarázza meg, mit keres egy darab fekete fa a mezőn?

Magyarázza meg, miért kell leplet ledobni Balázsról?

Magyarázza meg, miért kell a hátteret lobogtatni?

Magyarázza meg, miért van divattalan ruhában Balázs?

Magyarázza meg, Balázs miért fordítva fényképez?

Magyarázza meg, miért jó, hogy a képból kilőg az emberek 30-40%-a?

Magyarázza meg, miért egy piramissal indítja el a műsort?

Magyarázza meg, miért kellett animálni a felhőket?


Kíváncsian várom a kérdezőt és a nevetőket, csak jó érveket mondjatok. A filmből kiderültek a helyesnek tűnő érvek. Várom az ellenvéleményeket.

2012. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 5tr4ng3 válasza:
83%

Pontosan! Végre valaki normális is hozzászólt.

Lehet itt röhögni is rajta.

De magyarázzátok meg, hogy miért kell egy reklámot "bibliai" motívumokkal teletűzdelni?

Hogy a jó életben van az, hogy minden jelenetnek tartalma van. És hogy a jó életben van az, hogy aki röhög rajta az sem tudja a megmagyarázni a jelenetet?!?!?!

Csak röhög, hogy hát biztos nem az.

Jó.. nem az. Akkor micsoda? Mert gondoljátok, hogy van egy olyan reklám is a médiában amit értelem nélkül csinálnak? Hülyeséggel töltik ki a milliókat érő másodperceket? Hát egy percig se gondoljátok, hogy egy lényegtelen másodperc is lenne benne.

Most tegye mindenki a szívére a kezét és mondja meg, hogy ezek a jelenetek a reklámban mondanak-e neki valamit.

Az emberek 90%-nak nem mondanak semmit!!!!!

Nem gondoljátok inkább, hogy túl jól össze van rakva a video? Túl okosan?

És miért kell a mai napig a vodafone-nak azt a logót használni, amely egy sátánista szekta jelének egy részét képezi?

Gondoljátok nem tudnak erről? Pont a vodafone vezetőség nem tudja ez?

Ha elhatárolódnának már régen megváltoztatták volna a logót. Hány cég váltott már logót működése során?

Ők nem akarnak. Jó ez így.

Nekem az a véleményem, hogy az ilyen reklám a manipulálható emberek tudatalattijára igen keményen hat.

Még akkor is ha nem rohansz és veszed meg egyből az akármilyen vodafone terméket.

2012. febr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
80%
Eleinte azt gondoltam, hogy belemagyarázás, de ahogy tovább néztem rájöttem, hogy ennyi véletlen egyezőség nem lehetséges, úgyhogy el kell ismerni, tényleg sátánista üzenet van a reklám mögött, csak azt nem értem, hogy miért. Kinek áll érdekében? Ki a felelős érte? A reklám készítői tisztába voltak vele? Mert az apokaliptikus szimbólumokat kizárt, hogy véletlenül rakják bele.
2012. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
67%
Ez mind igaz. Nem értem miért pontozzátok le az értelmes magyarázatot. Én örülok hogy itt van logikus magyarázat pedig ezt nem mindig pártolom. Vodafonos vagyok sajnos de a telefonom most már nem az régin szó szerint rajta volt a logo. Szerintem igaz és én csak vigyáznék mert ez tudatalatt befolyásolhat bárkit!
2013. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
100%

Előző válasz írónak írom.

Teljesen egyet értek mindenben amit itrtál mondjuk nem Vodás a teefon de a kártya igen :( és ez nem kapcsolatos annyira ezzel a témával de annyit mondok hogy ha valaki nem tudja, hogy a telefonokba (mindegyikbe) el van rejtve egy chip azaz tudják a központban hogy hol vagy, meg figyelnek csak nem a kameráddal hanem egy másik csippel ami meg lehalgat mindent azaz ha beszélgetsz (telefonálva,szemtől szembe egy emberrel) mindent hallanak

,és bárki aki azt gondolja hogy majd ő azt a csippet kiszedi sajnálom de nem lehetséges mert az el van ültetve (álcázva) mert nem is tudjuk hogy néz ki, és az is lehet hogy egy fontos alkatrésznek tűnő kis pöcök tehát nem lehet tudni hogy mi tehát úgy beszéljünk bármit meg próbáljunk kimondani bármit ellenük nem tesznek semmit csak meg erősítitek. és a sátán szimbólumai teljesen igazak és mért találnának ki iet? ez nem italáció, ki mert

például vannak az úgymondott (Creepypasta-k) ami lényegében rémtörténetet jelent. és nem jók azok se!! kimondottan arról szólnak hogy a tudatalattit befolyásolják és rossz irányba tereljék a tudatot. én nem vagyok hívője semminek.Szóval aki azzal jön nekem hogy jézus megölte a sátánt az egy nagy hülyeség azaz nem biztos mer lehet hogy megölte de sajnos aki nem tudja a sátán egy "mindenható"jellegő dolog igazábol az sem mert ha az lenne már mindent elpusztított volna. de pl van a feketemágia ugye rúnákról és a rossz szellemekről szól azaz a rúnával idézünk ilyen szellemeket de a lényeg az hogy a gonosz ad neked dolgot pl: feketemágiával megnyered az ötös lottót. de a gonosz adott de azt vissza kell fizetned! akár az életeddel is!! de nem biztos hogy pont azzal akár az is lehet hogy nem születhetsz újra! vagy bármi és még van a leg rosszabb az hogy a szabad kőművesek története nagyon sokat vissza megy a történelembe az "assassinok"-korába ami az 1100,1200 as évek amik nem éltek sokat... és a szabad kőművesek át vettek tőlük sok mindent (copyzták)az assassinokat. szabad kőműves lehet akár egy hétköznapi ember is. bárki lehet szabadkőműves.

nem azt mondom hogy mindenkitől félj akit látsz az utcán csak légy résen!; és kész a sátánnal nem szabad viccelődni

és az a leg borzasztóbb a dologban hogy még az is lehet

hogy ennek az egésznek a földön ami folyik a szervezetek stb pl: kuk klux klán... és egyébként ez a dolog nem tulzás.

2014. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!