Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők/Nem hívők! Mi erre a...

Hívők/Nem hívők! Mi erre a magyarázat?

Figyelt kérdés

[link]


A kérdés komoly, nem viccnek szántam.


2011. nov. 28. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Marketing fogás,alkoss valamit ami megmagyarázhatatlan és ezzel odavonzod az embertömeget pl. gabonakörök. Célja pedig a haszonszerzés,jelen esetben a turisták odacsalogatása.

Ez még mindig logikusabb magyarázat,mint hogy már akkor voltak űrhajósok,vagy hogy valaki visszament a múltba.

2011. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Remélem nem kapok ezért sok off-ot ,de muszáj leírnom: szerintem ez is azt magyarázza, hogy erre a bolygóra betelepítettek minket.Én ebben hiszek, nekem ez magyarázza meg, hogy a rasszok miért különböznek annyira. De az is lehet ,hogy kamu a kép,vagy nem rég csinálták és olyasmi célt szolgál, mint a könnyező Szűzanya.
2011. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jójó, ez is egy magyarázat, de ki faraghatna bele egy templomba? Az egyház engedélyezi az ilyet? És a városvezetés? Meg egyáltalán nincs erre valami hivatalos álláspont hogy eredeti-e?
2011. nov. 28. 14:37
 4/16 A kérdező kommentje:
Az elsőnek szántam.
2011. nov. 28. 14:38
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem lepődtem meg rajta.
2011. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%

Miért ne engedné az egyház?

Nekik is csak pénz kell...

2011. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Amúgy meg látszik a képen, hogy eredetileg valami kígyó van van ott az űrhajósnál...
2011. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Andizsuzsi ***** válasza:
Számtalan ehhez hasonló dolgot találhatsz. Däniken egész életében ezeket kutatta, számtalan könyve jelent meg a témában.
2011. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az egyház kiadhatja az engedélyt,ha az ő tulajdona az épület,ha nem akkor gondolom az önkormányzaté.Ekkor az önk. adja ki az engedélyt. Hogy miért nincs hivatalos álláspont? Taláűn mert nem engedig,hogy megvizsgálják a szakértők és azért nem mert arra hivatkoznak,hogy régi,sérülékeny és ne hogy kárt tegyenek benne nemtudom.
2011. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, közben találtam egy ilyet:


A salamancai űrhajósról én ezt találtam: "A középkorban létezett egy hagyomány a kőfaragók között. Ha valamelyiküknek javítania kellett egy kollégája munkáját, hozzátett egy saját részletet. 1993-ban a salamancai ikerszékesegyházban rendezték az Ember Korszakai című kiállításszorozat egy részét. Ennek a zseniális rendezvénysorozatnak az a célja, hogy a középkor emberét, gondolkodásmódját közelebb hozza hozzánk. A Puerta de Ramos kapuzat díszítése majdnem teljesen elpusztult, elkopott az elmúlt ötszáz évben. A kiállítás kíváló alkalom volt a kapu helyreállítására. A kőfaragó mester, Miguel Romero hű maradt az évszázados hagyományhoz és az újjáfaragott minták közé rejtett egy űrhajóst."


Hihetőnek tűnik...

2011. nov. 28. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!