Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hány antikrisztus van? Ha...

Hány antikrisztus van? Ha Marilyn Manson vallja magát az antikrisztusnak, és keresztények tüntetnek is ellene, akkor miért találgatják még, hogy ki lehet az antikrisztus?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 17:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Amiért felébred egy rocksztárban a TROLL, és nekiáll hülyeségeket nyilatkozni a vakhívők heccelésére, attól meg nem ő lesz az antikrisztus.
2011. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Az Antikrisztus nem fogja ország-világ ellőt kijelenteni, hogy ő Antikrisztus. Ennél sokkal több esze van. Egy igazi hívő pedig nagy ívbe leszarja Manson-t és társait, esetleg egy jót röhög rajtuk.

Nem a nyámnyila kis sztárocskáktól kell félni.

2011. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
de Manson keresztényből lett valóban felszentelt Sátánista pap,utálja a kereszténységet.akkor miért ne lehetne antikrisztus?
2011. dec. 6. 18:09
 4/18 A kérdező kommentje:
és akkor szerinted ki a veszélyes?
2011. dec. 6. 18:09
 5/18 anonim ***** válasza:
én kb 10 éves korom óta(vagy előtte) nem hiszek a mesékbe, szerintem te se tedd ezt, spoiler veszély a télapó nem létezik
2011. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"Manson keresztényből lett valóban felszentelt Sátánista pap"


Nem tudom honnan szeded ezt az orbitális baromságot, Manson egy egyszerű fickó aki csak szívózik a prűd makikkal. Na meg a hozzád hasonlókkal, akik mindent elhisznek.

2011. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Ide figyelj, ezek a gyerekes dolgok, amiket ezek a sztárok csinálnak, nem más, mint műbalhé. Népriogatás, polgárpukkasztás. Sok ateista is utálja a keresztényeket, mégsem antikrisztusok. Ez butaság.


Tudod, szerintem az Antikrisztus milyen lehet? Egy végtelenül karizmatikus ember, aki bárkit képes megragadni a lehengerlő modorával és beszédstílusával. Nem csak egy korosztályhoz és stílus irányzathoz szól, hanem mindenkihez.

A Masonhoz hasonló emberek nem nyerik el sok milliárd ember szimpátiáját. Pont ellenkezőleg. Sokan rühellik őket. Én valahol úgy gondolom, hogy az igazi Antikrisztus akár több ezer keresztényt is képes behálózni, köztük talán prominens egyházi személyeket is. Elvégre az a célja, hogy a világot az uralma alá vegye. Nos ezt, az ilyen véres disznóvágásokkal, meg megbotránkoztató klipforgatásokkal soha nem fogja elérni.

2011. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Bárki vallhatja magát antikrisztusnak, azért az nem jelenti azt hogy valóban Ő a Bibliai antikrisztus.
2011. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A Biblia pontos meghatározással él az antikrisztust illetően.

4 helyen szerepel az antikrisztus kifejezés, és mind a négy hely János leveleiben található.


Sorban:


1. 1Jn 2,18 Fiacskáim, itt az utolsó óra; és a mint hallottátok, hogy az antikrisztus eljő, így most sok antikrisztus támadt; a honnan tudjuk, hogy itt az utolsó óra.

2. 1Jn 2,22 Ki a hazug, ha nem az, a ki tagadja hogy a Jézus a Krisztus? Ez az antikrisztus, a ki tagadja az Atyát és a Fiút.

3. 1Jn 4,3 És valamely lélek nem vallja Jézust testben megjelent Krisztusnak, nincsen az Istentől: és az az antikrisztus lelke, a melyről hallottátok, hogy eljő; és most e világban van már.

4. 2Jn 1,7 Mert sok hitető jött e világra, a kik nem vallják a Jézust testben megjelent Krisztusnak. Ez a hitető és az antikrisztus.


Szerintem aki ezt elolvassa, nem kérdez olyat, amit te kérdeztél...


Üdv: L

2011. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szervusz!


Szeretnem figyelmedbe ajanlani Andreas Helwig - Antichristus Romanus (magyar cime: A romai antikrisztusrol) cimu konyvet. A szerzo reszletesen leirja, hogy ki is valojaban az Antikrisztus. Nem hosszu konyv, kb. 90 oldalas, egy delutan ki lehet olvasni (nehol viszont nehezkes a nyelvezete es fogalmazasa, mivel regen irodott). Tessek a link a letolteshez:


*****


Udvozlettel


Gabriel



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!