Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hány antikrisztus van? Ha...

Hány antikrisztus van? Ha Marilyn Manson vallja magát az antikrisztusnak, és keresztények tüntetnek is ellene, akkor miért találgatják még, hogy ki lehet az antikrisztus?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 17:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Andreas Helwig szépen leírta például, hogy ki az a kis szarv, kit a Dániel könyvében olvashatunk, de köze nincs az antikrisztushoz. Vagy ő nem olvasta János leveleit? :D


Üdv: L

2011. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A választ már megkaptad a belinkelt Biblia versek formájában.

Egy hozzászólásra reagálnék röviden:

"Egy igazi hívő pedig nagy ívbe leszarja Manson-t és társait, esetleg egy jót röhög rajtuk. "


Szerintem egy igazi hívő nem ezt teszi és még csak nem is röhög ezeken az embereken, hanem buzgón imádkozik értük.


Elnézést az off-ért.

2011. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Naja, mert mindenki biblikumot végzett, mi?

Egyszerű kérdés, de csak egy-két normális választ olvasok itt./amit még az én értelmem is fölfog/

Szóval mitől nem Manson az? Valaki érthetően magyarázza el, légyszi, ne bibliai versekre hivatkozva, mert az 9 millió emberre is vonatkozhat az én értelmezésem szerint.


27N

2011. dec. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"Manson keresztényből lett valóban felszentelt Sátánista pap"


Nem tudom honnan szeded ezt az orbitális baromságot, Manson egy egyszerű fickó aki csak szívózik a prűd makikkal. Na meg a hozzád hasonlókkal, akik mindent elhisznek."

Te tartozol valamilyen valláshoz?


http://www.youtube.com/watch?v=C2bjyg-PenQ&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=E7ZHANFwLcc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=UYsLcvX9aDA&feature=related

[link]


Nekem Manson nem tűnik pusztán egy egyszerű fickónak,ismeri a Bibliát,nem csak közhelyekkel dobálózik,és elgondolkodtató dolgokat mond a kereszténységgel kapcsolatban,tehát ez nem puszta image.természetesen a színpadi show meg az eladhatóság miatt benne van a dologban a "szívózás a prűd makikkal" jellegű parádézás is.és elég jó üzletember is,ez tény.

egyébként meg az,hogy felteszek egy találós kérdést,az nem azt jelenti,hogy mindent elhiszek.

2011. dec. 7. 15:31
 15/18 A kérdező kommentje:
egyébként mindenkinek köszönöm a válaszokat! írhattok még.
2011. dec. 7. 15:45
 16/18 anonim ***** válasza:
89%

Az antikrisztus egy politikus lehet akinek hatalma is van, hogy a fenevad bélyegét (mikrochipet) felvegyék az emberek.

Ehhez előbb meg kell szüntetniük a készpénzes fizetőeszközt, amihez egy harmadik világháborút robbantanak ki.

2011. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
93%
Azért nem lehet ő Az Antikrisztus,mert az igazi Antikrisztus azt fogja magáról mondani,hogy Ő Jézus és sokakat megfog téveszteni ezzel,mert a sátán "erejével" csodákat fog tenni és akik tudatlanok mert nem ismerik/olvassák a Bibliát el fogják neki hinni csak amikor majd tényleg lelepleződik fognak nagyot koppanni.
2011. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
52%
Ez csak polgárpukkasztás, és Manson élvezi:D:D énis imádom szivatni az embereket..:D:D:D:d
2011. dec. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!