Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti hiszitek, hogy Isten...

Ti hiszitek, hogy Isten teremtett mindent valamint, elhiszitek, amit a Bibliában leírtak? (mert én igen)

Figyelt kérdés
Gondoljatok bele, egyszerű emberek voltak, akik írták, ilyen dolgokat kitalálni nem tudtak volna maguktól, valaminek történni kellett.. Mi a véleményetek?
2012. júl. 28. 23:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%

igeeeeeeeeeen

az ember ehhez túl kevés

de itt van ŐŐŐŐŐ a Megmentőőőőőőőőőőőő

2012. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%

AZ a véleményem megen oldalakon keresztül megy majd feleslegesen egymás térítése.


De,hogy legyen válaszom. NEM.


"ilyen dolgokat kitalálni nem tudtak volna maguktól"

Dehogy nem nézd meg mondjuk a szcientológus teremtés történetét, azt is képesek egyesek benyelni

2012. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%
Biblia hatalmas baromság.
2012. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Aki csak a tanulságok miatt olvassa a Bibliát, ajánlom neki a Három kismalac, a Piroska és a farkas vagy a Kis Gömböc meséjét...
2012. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

Nos magam is érzek némi provokatívat a kérdésben.


Némelyek szeretnek egy kicsit túl lőni a célon, és akkor kezdődnek az egymást mocskoló rágalmazó beszólások.


Kedves felebarátaim, testvérek, nem kellene ennek így lenni.

Kata

2012. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Erről rengeteget tudnék írni hogy miért nem, de nem teszem.Én igazából azt nem értem hogy mai modern tudással mikor a tudományunk olyan fejlett hogy már szinte mindent megtud magyarázni a biblia állításait megdönti miért hiszik el az emberek ezt az egészet?
2012. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%

Hogyne tudtak volna ilyet kitalálni? Egyes könyveknek sokkal komplexebb világa van, mint a Bibliának és ezeket mindössze egy ember hozta össze.


Istenben hiszek, részben a teremtésben is, de a Bibliát nem tudom komolyan venni. (legfeljebb negatív értelemben)

2012. júl. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Hazardteam ***** válasza:
18%
Ti ugye egyáltalán nem ismeritek a bibliát?
2012. júl. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Salx Narval ***** válasza:
45%
Istenben nem hiszek, de azt elhiszem, hogy nem csupán légből kapott dolgok vannak a Bibliában, szerintem sok dolog megtörténhetett, amit talán kicsit kiszíneztek, eltúloztak, esetleg nem nagyon tudtak máshogy megmagyarázni. Leírták amit láttak, tapasztaltak, a többit hozzáálmodták, majd idővel ezekből az iratokból, könyvet készítettek. Én így gondolom, te másképp, nincs ezzel szerintem semmi baj.:D
2012. júl. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Pietrosol ***** válasza:
40%

Szia!


Az Ószövetség a zsidók történelemkönyve,amit abban leírtak-figyelembe véve a történelem gyakori hazugságait,-többé-kevésbé igaz lehet!


De a hivatkozások,hogy az Isten-kiválasztotta,gyilkolni küldte őket,nekik adott egy földet?

Nem Isten küldte őket a dúlásra,ezek az EGO parancsai,Isteni köntösbe bugyolálva!


Isten nem küld senkit gyermekek lemészárlására!

2012. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!