Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » 27 éves vagyok, és szeretnék...

Ttrezi kérdése:

27 éves vagyok, és szeretnék keresztyéni gyülekezeti alkalmakra eljárni (Pestre vagy annak közelébe). Mit ajánlotok? (Az én korcsoportomnak megfelelőt)

Figyelt kérdés

Főleg evangélikus vagy ökumenikus szemléletű alkalmak érdekelnek, de nyitott vagyok más felekezetek felé is.


Áhítatokra, bibliaórákra, előadásokra stb. gondoltam.



2014. febr. 20. 21:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nos szerintem a kérdés nem az volt, hogy ki mit NEM ajánl! Az sem volt kérés, hogy lebeszéljétek a Kérdezőt arról, hogy bárhová is elmenjen. Ez emberileg és keresztényként is igen negatív hozzáállás!


Sajnálom kedves ttrezi, hogy így döntöttél, mindenesetre mi bármikor szívesen látunk, külön szeretném felhívni a figyelmedet a jövő hét szombat délutáni előadásunkra:

[link]


Tóth Gábor amellett, hogy élelmiszeripari mérnök - és rendszeresen hívják különböző médiákba szerepelni - kiváló igehirdető is melyről meggyőződhetsz itt:

[link]


Ez az előadás azért lesz különleges, mert egyszerre mindkét oldalát megmutatja: az egészséges életmóddal kapcsolatos témák mellett beszélni fog a lelki dolgokról is. Ha meggondoltad magad, szeretettel látunk!


Üdv. Péter

2014. febr. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem mindegy, hogy milyen gyülekezetbe járunk. Olyan gyülekezet, mint pl. a Hit Gyülekezete is nagyon tévelyeg, és csak lelkileg lerombolják az embert. Vigyázni kell arra, hogy hova mész.

Ökumenés cikket ajánlom elolvasni "7-es kommentben" van.

2014. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
www.golgotabudapest.hu nagyon jó gyüli, fiatalos, sokáig jártam oda. Most máshova járok, hasonló szemléletű, teológiájú, pásztoraik jóban vannak, csak jóval kisebb, családiasabb, nem érzi magát úgy elveszve az ember. Ha az utóbbi érdekel, írj privátban, mert még nincs rendes honlapunk.
2014. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!