Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az lenne a sorsom, hogy apáca...

Az lenne a sorsom, hogy apáca legyek? Ezeket a jeleket vehetem úgy, hogy az Úr szólít magához?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Már régebben is többször megfordult a fejemben az apácaság.Eleve "apáca életet élek". Nem pasizok soha nem is volt senkim,nem iszom,nem drogozok nem bulizok és szándékosan nem ártok senkinek.Egész életemet mások boldogságára áldoztam fel. Mindig azon vagyok,hogy másnak jó legyen véletlenül se sérüljön a lelke,közben magamat emésztem folyamatosan .. minden hibáért mardos a bűntudat pedig nem lehetek tökéletes ..sajnos.. minden ember hibázik..nem találom a boldogságom semmiben nem lelem örömöm,mások jobb életéért cselekszem.Továbbá hiszem,hogy azért nem volt még soha egy olyan férfi sem az életemben aki viszont szeretne mert nekem nem lehet,mert nem ez a sorsom.

Még egy kérdés: ha az apácaságot választom lehetek orvos?nagyon sokat küzdöttem azért,hogy most ott tanulhassak ahol és nem szeretném feladni de úgy érzem apácának kell állnom..a kettőt lehet együtt?


2015. febr. 8. 13:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondjátok,hogy szeretnem kell magamat? Ez lenne a kulcs?
2015. febr. 8. 18:12
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

Jézus mondja: "Szeresd felebarátodat, mint magadat"


Te úgy szeretsz másokat, mint magadat?

Attól tartok, nem.


Beszélgess el erről a gyóntatóddal.


Isten áldjon!

2015. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem inkább úgy kéne kezdődnie a dolognak, hogy míg nem volt igazi kapcsolatod, amiben most nem a testiséget értem, hanem egy lelki társad, addig nem tudhatod mit dobsz el magadtól azzal ha apácának állsz, arról nem beszélve, hogy gyermekeid sem lehetnek sose.


Ilyesmivel szerintem ráérsz 40-50 éves korodban is, ha még akkor is úgy érzed, hogy az szeretnél lenni, akkor biztosan jól döntesz, de addig szerintem éld az életed, ne kötelezd el magad túl hamar.

2015. febr. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
A sorsa nincs senkinek előre megírva. Szabadon dönthetünk a felől, hogy mit kezdünk az életünkkel.
2015. febr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! segített kicsit máskép átgondolni a dolgokat
2015. febr. 12. 17:41
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szavakon kell lovagolni.

Ha valaki férjhez adja a lányát, az jól teszi. Ha nem adja férjhez, az is jól teszi.

Ha Isten azt akarja, hogy apáca legyél, akkor lehet, hogy kitérőkkel, de apáca leszel.

2015. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!