Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A tanúk vénei azok, akik...

A tanúk vénei azok, akik parancsolgatnak a gyülekezetben, hogy mit hogy csináljanak, vagy azok, akik a wc-t tisztítják?

Figyelt kérdés
Az egyik kongresszuson láttam egy személyt, aki emelt hangon utasítgatta a többieket, de nem láttam azok között, akik a végén a wc-t takarították. Ez hogyan lehetséges? A kongresszusi filmekben mindíg a vének takarítják a wc-t. A valóságban is így van ez, vagy csak manipulálják a tanúkat ilyen, és ehhez hasonló idealizált világgal,mint a kommunizmus szocializmus alatt is ezt tette a pártvezetés a néppel?
2015. aug. 17. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A szervezet tagjai, akik részt vettek ezen a kongresszuson takarították a wc-t? Ha bérelt helyiség, akkor ez az üzemben tartó feladata.
2015. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha én hivatalos lennék egy esküvőre és velem pucoltatnák ki a mellékhelyiséget. Vagy a menyasszonnyal.
2015. aug. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nono. a társulat fílmjeiben a vének olyan alázatos személyeknek vannak beállítva, akik a legalantasabb feladatot is ellátják, pl kitakarítják a wc-t is.
2015. aug. 18. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!