Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos emberek, és nem...

Vallásos emberek, és nem vallásosak! Mit gondoltok arról, hogy egy amerikai keresztény azt mondta, hogy a Harry Potter, Star Wars és az Én kicsi pónim démoni filmek/mesék?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről?Mi a véleményetek? Valóban lehetnek ezek démoniak? Azt is mondta,hogy a hupikék törpikék démoniak,és hogy törp papa úgy néz ki,mint Sztálin! Mit gondoltok erről ?


Videó,ahol mondja : https://www.youtube.com/watch?v=LvYQh5xwO4I


(Véleményeket szeretnék mindenkitől,ateistától,kereszténytől,tanútól!Csak kérlek,ne vesszetek össze,tiszteljétek egymást!)



2016. aug. 29. 20:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%
3-as vagyok: *nagyon
2016. aug. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
8%
Az olyan filmeknek amiknek köze nincs a valósághoz és a hazugságra épül mind keresztény szemszögböl mind tudományos szemszögböl- Démoni okkult vagy tudományos szemszögböl,értéktelen halandzsa
2016. aug. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
57%

"Az olyan filmeknek amiknek köze nincs a valósághoz és a hazugságra épül"

Az pl. a mese - aminek nagyon is fontos szerepe van a gyerekek normális fejlődésében.

AKKOR, ha ők is tudják, hogy ez most mese.

Ezért pl. a Biblia kisgyereknek destruktív és nagyon nem ajánlott olvasmány!

2016. aug. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem a Kacsamesék egyenesen eretnekség. A Mézga Gézáról már ne is beszéljünk. Szóval igaza van.
2016. aug. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
12%

Szervusz.


Mivel nem Isten dicsőségét és gondolkodását tükrözi, nyilván nem lehet Istentől származó.

Nem a helyes gondolkodást építi támogatja, ezért egy valakitől származhat.

Jézus azt mondta, aki nincs velem ellenem van, két asztalról nem lehet táplálkozni.


Igen egyetértek az említett emberrel, hiszen az Ő kezében van a világban a politika, a média, és a vallások is.

2016. aug. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100%
Hát én vallásos voltam, az hosszú story hogy mért nem vagyok már az, de szerintem az az ember valami jehova tanú lehetett, mert azokra jellemző(legalábbis akikkel eddig találkoztam), hogy minden amiben nem istent dicsőítik az már démoni, sátáni.... Szerintem nevetséges hogy ezed démoniak lennének.
2016. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki így gondolkodik, az nem normális. Nem tudom mi a baj egy mesével, filmmel, aminek a célja a szórakoztatás és nyilván nem a valóságot tükrözi. Az, hogy valaki az Én kicsi pónimat vagy a Hupikék törpikéket démoninak látja, na ott már súlyos bajok vannak.

Sok keresztény ismerősöm van és a többség teljesen normális. Viszont én is ismertem egy olyan lányt, aki szerint az iskolai farsang bűn, pokolra jut aki borotválja a lábát és az is, aki gitározik vagy mondjuk römizik. Szóval a keresztények közt is vannak nagyon idióták, úgy ahogy a muszlimok, zsidók és ateisták között is.

2016. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
87%

Itt egy róm.kat. véleménye:

Az az ember épületes marha.

A történetek többsége NEM vallási indíttatásból íródik, hanem, hm, nem is tudom, mondjuk a kreativitás kifejezése céljából!

A szerzők felépítik gyönyörű világaikat, aztán jönnek az ilyen marhák és mindent demonizálnak - csodálatos időket élünk...

2016. szept. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég,hova jut ez a világ...Keresztény vagyok és kiskorom óta szeretem a Harry Pottert, aki azt állítja hogy démoni az 100% hogy nem olvasta a könyveket, csak látatlanban ítélkezik.

Én kicsi pónim démoni? Hát ez röhejes, csak egy beteg ember találhat ki ilyet:D

De komolyan, az egész videó úgy, ahogy van egy nagy sületlenség, nem érdemes sokat gondolkodni rajta kérdező, ez egy nagy baromság:D

2016. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kiröhögném :D
2016. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!