Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért lehet ifj. Hegedűs...

Miért lehet ifj. Hegedűs Lóránt még mindig ref. Lelkész? Csak az apja miatt? Milyen egyház, melynek ilyen lelkésze van?

Figyelt kérdés
Antijudaista, antiszemita ember, aki gyűkölködik.

2016. szept. 7. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Sose hallottam még róla.
2016. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

Jaj jaj, már megint le lettem nullázva. :(((( Midjárt elalélok.

Utánaolvastam, álmaid mumusának, de még mindig nem tartom érdekesnek. Nem kötelező hallgatni. Nem kötelező elmenni egy általa tartott Istentiszteletre. Ez ennyire egyszerű.

Hogy Isten őt hogyan fogja megítélni, az nem a mi dolgunk. Ha gyűlölködik, akkor gyűlölködik, más is teszi, úgyhogy előbb a gerendát kell kikapni. Másrészt ha van hallgatósága, akkor mondani fogja a magáét. És aki kapható a gyűlöletre, az oda is való.

2016. szept. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

Sokan előszűrőt játszanak az Istenítéletet megelőzően. Ugye nem gondolod, Kérdező, hogy Isten számára szempont, hogyan ítéled meg Hegedűs Lórántot?


És milyennek szeretnéd Hegedűs Lórántot? Judaistának és szemitának? Mert én nem. Miben gyűlölködik szerinted? Mert szerintem nem gyűlölködik.

2016. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na tessék, a hármas több információval rendelkezik és ellentétes a tiéddel. Most akkor ő is mondjon le?
2016. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lennél kedves üres rágalmak fröcsögése helyett, tényekkel alátámasztani vádjaidat ifj.Hegedűs Lóránt antiszemitizmusáról,antijudaizmusáról,gyűlölködéséről?
2016. szept. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szeptember 8.-a óta egyetlen igazolást,bizonyítékot sem tudtál felmutatni vádjaidra,s így ítélkezésed rágalomnak bizonyult.


A rágalmazást,még a polgári törvény is bünteti.

Isten pedig senkinek sem adta az ítélkezés jogát.

Ideje bocsánatot kérni a sértettől,és meggyónni bűnödet!

2016. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!