Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Minden Jehova Tanú ilyen?

Minden Jehova Tanú ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy férfi tanú ismerősöm, aki az egyik közös női ismerősünket állandóan szekálja és bunkó dolgokat szól be neki! A legdurvább, hogy a nő elsírta magát előtte és ő pedig kinevette, és soha nem kér tőle bocsánatot! Most ezt ti megtehetitek valakivel, aki nem tanú és csak azért mert nem az? A férfi állítja, hogy nagyon kedveli a nőt, látszik is, de akkor miért bántja?
2017. jan. 14. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen nem.
2017. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez a Tanú miért? Mert akármit olvasok a Tanúkról, ez a férfi az ellentétje
2017. jan. 14. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én megkérdezném tőle.
2017. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kérdeztem s azt mondta hogy ő csak poénkodott és nem gondolta komolyan. De ezt nektek lehet? Így viselkedni bárkivel?
2017. jan. 14. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos nem tudom, nem voltam ott, mennyire ment messze a helyes egészséges viccel.


Mi is szoktunk tréfálkozni, de mindennek van határa, és emberre válogatja ez is.

Míg az egyiknél, nem tűnik nagy dolognak egy vicc, a másik lelkiismeretébe, talán már nem fér bele.

Ezért kell óvatosnak lenni ilyen dolgokban is.


Nagyon fontos, hogy jó példával járjon elől, és ha egyszer valaki szólt már, hogy ez neki nem jön be, akkor illik bocsánatot kérni, és nem megismételni.


ez a helyes.

2017. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!