Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Lucifer-666, hogy jön ez ide,...

Lucifer-666, hogy jön ez ide, Istennek megesett a szíve rajta, hogy ne válhasson semmivé?

Figyelt kérdés

Érdekel a történet, hogy hogyan kapcsolódik össze Lucifer, a 666 és Isten? Ez lenne a valódi szentháromság? Krisztus szerintem Isten, és Lucifer pedig az ellentétje. De ugyan olyasmi, mint Isten. Belőle származhat? Lucifer lehet krisztus oldalbordája? Meglehet Lucifer egy nő valójában és Krisztussal és az Istennel együtt legyőzhetetlen párost alkotnak? 666

Három hatos, mely egy hat-alom. Nem egy hatos, hanem három. Talán eredetileg magyarok voltak? Krisztus és Lucifer? Talán Isten is magyar volt?

Nektek mi a véleményetek Lucifer-Krisztus-Isten kombinációjáról?



2023. máj. 5. 23:50
A kérdező szavazást indított:
Lucifer
Krisztus
Isten
666
kereszt
Minden
Minden is
Szerelem
Kaland
Felkérés keringőre
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiába toltam be az abszintot a végére szerintem neked jobban ártott...nem vagyok senki, nem vagyok nő, felejtsd el, hogy voltam, hogy léteztem...
2023. máj. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Krisztus 3szor tagadta meg Lucifert, Péter 3x tagadta meg Krisztust, amikor Krisztus 33 éves volt es a gonoszsag végzett Krisztussal.

Mind a három esetben a Sátán volt jelen.


De ennek semmi köze a 666-hoz, és a 33 sem mond el semmit sem Krisztusról, mert a számok csak jelölnek, de nincsen tartalmuk.


Mégha hozzávesszük Nostredamust, aki úgy gondolta eljön (megszületik) 1999ben a pokol fejedelme, akkor is jelölésről lehet csak szó.


A Megvaltó eljövetelét ha jól emlékszem 7es számok sorozatával jósolta meg Dániel próféta.

2023. máj. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es, nem értem, hogy jön ez ide. De azért ment a pont. (;


Kettes. A fenevad száma 666. Emberi szám az, akinek van értelme, számolja ki. De ha megfordítjuk, akkor 999. Ha elé teszünk egy egyest, akkor valóban 1999. Megnézve a wikipédián azért abban az évben történtek események, amelyek hatását érezzük.

[link]


Azt mondja az írás, hogy emberi szám ez. Nyilván nem az első válaszolóra utal. Isten választott népe pedig már nem vér szerinti, hanem lélek szerinti.


666?

hat-hat-hat. (magyar)

six-six-six (angolul,francia)

sechs-sechs-sechs (német, luxemburgi)

seks-seks-seks (norvég,dán)

sex-sex-sex (latín)

שֵׁשׁ-שֵׁשׁ-שֵׁשׁ (héber)

sis-sis-sis (haiti kreol)


A héber a legérdekesebb. Jelölésileg ismerem már, egy hatos két ugyanolyan jelből áll, de az egyik jel ajján két pont is van. Mintha csöcsei lennének az előző jelnek.

Én akárhogy tükröztem a jelölést, sehogy sem bírtam összepasszolóvá vagy egymásba illeszkedővé tenni.


Egyneműek közti szexnek pedig értelme ezek szerint nincsen.


Tudom, túl toltam mostanában a Bibliát.

2023. máj. 6. 08:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja bibliabsn nincs kabbalisztikus költészet. Te meg most itt tartasz.
2023. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Te holt tartasz 4-es? Elégedett vagy?
2023. máj. 6. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kiolvastam.


A szénatom nem 6os rendszámú?

2023. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!