Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit gondoltok a mornonokról?...

Mit gondoltok a mornonokról? Szerintetek is a családi est sokkal jobb, és mindig vidámak kell lennünk sokkal jobb?

Figyelt kérdés
[link]
máj. 2. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Kirekesztő egy vallás.
máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak azért mert jó kedvűek, és mindig vidámak?
máj. 2. 19:40
 3/12 anonim ***** válasza:
#2: miért lennének ezért kirekesztőek?
máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Te írtad.

Olvass vissza.

máj. 2. 19:46
 5/12 anonim ***** válasza:

#4: idézd, hol írtam, hogy azért kirekesztőek, mert "jó kedvűek, és mindig vidámak". Ha ezt nem tudod megtenni, akkor olyan véleményt adtál a számba, amit nem állítottam.


Azt kérdezted, hogy mit gondolunk a mormonokról. Erre a kérdésre válaszoltam tömören, sehol nem utalva arra, hogy "jó kedvűek, és mindig vidámak".

máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor csak gondoltad.
máj. 2. 20:00
 7/12 anonim ***** válasza:

Hiteltelen vagy.


De igazából ezzel a szalmabáb érveléssel többet ártasz a mormonoknak, mint nekem, ugyanis a teológiájukat lebutítod jókedvűségre és mosolygásra, mintha csak erről szólna az egész, csak ebbe lehet belekötni. Nem tudom, tényleg csak ennyit látsz az egészből, vagy egy ügyetlen hitvédő vagy, aki öngólt rúg, amikor helyzetbe kerül.

máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Isten szava alapján, nem ők Isten választott népe.
máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lucifer-666 ***** válasza:
Nekem mindig a mormota jut eszembe.
máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nahát, most jöttem rá hogy mormon vagyok általában.
máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!