Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit gondoltok a mornonokról?...

Mit gondoltok a mornonokról? Szerintetek is a családi est sokkal jobb, és mindig vidámak kell lennünk sokkal jobb?

Figyelt kérdés
[link]
máj. 2. 19:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Mindig vidamak"


Latom sokat tudsz a vallasrol... az exem ko kemeny mormon volt aki téríteni akart minden praktikaval. Kedves, csaladias es vidam is volt... de ez mind belejuk egetett baromsag. Elhitetik veluk ha missziot szolgalnak, és megfeleloen elik az eletuket, a templomukba hazasodnak , akkor egy menyorszagba fognak kerulni istennel.

Nagyon csaladiasak addig amig mindenki hivo mormon a csaladban es ha mar valaki olyan vinnenek aki nem hivo es nem hajlando atterni az mar bun...

Nem birt velem az exem. En ittam kávét, alkoholt es eltem nemi eletet. Az anyukaja burkoltan kozolte hogy ez az ordog muve... aztan jott a szárító szoveg hogy az isten beszelt hozzá hogy nem engem kepzelt el hozzá igy el kell engednie.

(Ekkor mar en is szakitani akartam a sok baromsag miatt) szoval manipulalo banda az osszes

máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Pedig Jézus bűnösökkel volt együtt, és vámszedőkkel egy asztalnál.
máj. 3. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!