Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ateisták lehet kezdeni :D egy...

Ateisták lehet kezdeni :D egy hívő keresztény mért nincs igazam?

Figyelt kérdés
látod a gondolataidat? nem akkor az sincsen? Láttad a történelmet? nem akkor az sincsen? láttad a holdra szállást ott voltál? nem akkor az sincsen? Láttad a hitet melyet az emberek táplálnak? igen akkor azt nem kell tönkretenni mert abban amiben a világ 90% hisz nem kell szétszedni mert akár budhista keresztény muzulmán természeti vallás neki az kell neki, olyan mint nektek az a hit hogy nincs semmi "isteni" az ateista is hisz valamiben abban hogy nincs szóval ő is hívő
2012. febr. 16. 20:56
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/120 anonim ***** válasza:
100%

Ha Isten olyan, mint amilyennek a hívők hirdetik, szerető, aggódó, gondoskodó, akkor nem "szanálni" kellene neki, hanem kijavítani a "hibás programot". Neki pillanatok alatt sikerülne, ha akarná és nem lenne gonosz, rossz ember.


Az általad említett isteni próbából nekem az jön le, hogy csak kísérletezik, nem igazán szereti az embert. Pl.: tudta előre, hogy Ádámék nem fognak szót fogadni neki (hiszen mindenható,-tudó), megszegik a parancsát és ez csak ürügy volt arra, hogy megbüntesse rajta keresztül az egész emberiséget. Hol van itt a könyörület. Ha pedig Jézust azért küldte a Földre, hogy megváltsa az emberiséget a bűntől, akkor sem neked, sem nekem már nincs bűnünk!

2012. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/120 anonim ***** válasza:
100%

'" A kérdező kommentje:


Olvastam a bibliát. Arra nem gondolsz hogy ez egy próba és isten "Így szanálja " az embereket."


Mit jelent a "szanálja"? /szerinted/

2012. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/120 A kérdező kommentje:
kiválogatja az övéit :D
2012. febr. 21. 19:51
 114/120 anonim ***** válasza:
100%

Az


SZELEKTÁLJA


legalább olyan idegen szavakat használj, aminek tudod a magyar megfelelőjét!

2012. febr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/120 A kérdező kommentje:
mért ne tudnám? csak idéztem a bibliából!!
2012. febr. 24. 20:01
 116/120 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező már bocsi hogy ezt írom de szétszedtek mint a szart. Ezt bebkutad :D
2012. ápr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/120 A kérdező kommentje:
Nem éppen :D
2012. ápr. 13. 07:09
 118/120 anonim ***** válasza:
89%

"nektek az a hit hogy nincs semmi "isteni" az ateista is hisz valamiben abban hogy nincs szóval ő is hívő"


Pontosan. Mint ahogy a nem focizás is hobbi, illetve a nem dohányzás is szenvedély, igazam van kérdező?

2012. ápr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/120 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nincs jobb dolgod, mint provokálni a jónépet?

Tudom is én.. imádkozni, vagy valami?

2012. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/120 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, te valamit nagyon össze keverhettél.

egy logikusan gondolkodó ateista szerint nem amiatt van, vagy nincs valami, hogy látja-e vagy sem.


Tönkretenni meg pont, hogy vallási okokból szoktak. (pl. egyik vallású, a máshogy vallású templomát szobrát, fetsményét, az egyik katolikus püspök parancsára felgyújtották a maják kb teljes könyvtárát (vallási okokból persze), halálra éheztetek egy lányt, hogy kiűzzék belőle az ördögöt, nőket aláznak meg..stb.


Mindenféle bűnöket megengednek (maguknak, vagy mások nekik) a vallásra hivatkozva.

Ráadásul a tudomány fejlődését is csomó ideig hátráltatták.

2013. jan. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!