Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Nem "vicces", hogy a katolikus...

Nem "vicces", hogy a katolikusok elítélik ha egy fiú és egy lány házasság nélkül szexelnek miközben a papjaik kisfiúk péniszét fogdossák?

Figyelt kérdés

Melyik nagyobb bűn? Szerintem az utóbbi, sőt az elsőt nem is nevezném bűnnek.


Én hiszek Istenben, de abban is biztos vagyok, hogy ő nem a bibliai kitalált Isten.


Isten azért adta nekünk a szexualitást, hogy élvezzük de úgy, hogy ne ártsunk vele másoknak.(Mint a papok a fiúknak)


2012. jún. 7. 17:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%
Miért is képmutató a vallás? Egy vallás, hogy lehet képmutató? Esetleg vannak képmutató katolikusok és nem katolikusok, de a vallás még attól nem az. Azért mert valakitől távol áll mondjuk az, hogy házasságig várjon a szexel attól még másnak ez a várakozás megvalósítható, mert a házasság nemcsak a szexualitásról szól. Én katolikus vallású vagyok, és remélem nem vagyok képmutató. Arról meg nem tehetek, hogy xy papnak milyen devianciái vannak.
2012. jún. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

Kedves Kérdező!

Nem unod még, hogy hónapok óta felteszed ugyanazt a kérdést, csak más szavakkal? Nagyon izgulhatsz a papbácsikra, ha állandóan ez a kérdés érdekel téged... :)

2012. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 mustafa33 ***** válasza:
60%
A protestánsok bigottabbak a sexet illetően. És mért gondolod, hogy ha presbiteriánus vagy baptista pap vagy gyermekothoni nevelő fogdossa gyerekek péniszét az elhanyagolható?
2012. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 mustafa33 ***** válasza:
Nicsak, valamibe beletrafáltam és jött a 0. ☻
2012. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!