Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hány kérdést tettek fel...

Hány kérdést tettek fel Jehova tanúinak illetve Jehova tanúiról?

Figyelt kérdés

Lehet hogy csak nekem tűnik így ,de az idei évben rengeteg ilyen jellegű kérdés született. Mondhatnám úgy is hogy "toronymagasan" vezet.:)))

A Hit gyülis kérdések vannak a 2. helyen.

Azt azért szeretném leszögezni hogy a vita tárgyát a kérdések zömében az Őrtoronyszervezet képezi.


2012. aug. 20. 09:52
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
84%

Be kell írni a keresőbe, hogy jehova, és megszámolni.

Amúgy meg azért szaporodtak fel a kérdések, mert az oldalon is felszaporodtak. Nem tudom, biztos vannak holmi fronthatások, amikor elönti a gyk-t a szektások és fanatikusok tömege.

2012. aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

Ha ez így is van. A kérdések mind a vallás kategóriában vannak. Szóval nem értem hogy mi a bajod ezzel.

Megy a küzdelem ,nem kell ezen meglepődni.

2012. aug. 20. 10:08
 3/51 anonim ***** válasza:
96%
Most már eggyel többet.....:)
2012. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
0%

És ezért miért nem kell betartani a felebaráti szeretetet?


Jó lenne ha nem mocskolódnál?:)

Egyetlen egyszer sem mióta az oldalon vagyok, nem olvastam, hogy annyira megtiportak volna valakiket mint a tanúkat.


aztán meg ezek a személyek nyugodt lelkiismerettel térnek nyugovóra.

Pedig nem ártana minden eset a lefekvés előtti imában átnézni a napunkat, nem tettünk-e sértőt, vagy bántót a felebarátom ellen.


apropó ima.

a lelkiismeret talán ettől alszik, mert nincs rendszeres önvizsgálat naponta.

2012. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert ők kezdték, örültek, hogy ugranak rá.

Aztán meg visszaütött a pofon.

2012. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a kedvencem, ezt nem igen lehet überelni:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__2..


Üdv.

2012. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%

Én megszámoltam. :)

Az idei évet nem tudom pontosan, de összesen a Kultúra és Közösség kategóriában 397 kérdést adott ki a kereső a "Jehova Tanúi"-ra:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=jehova+tan%F..


12 oldal, oldalanként 34 kérdés; de az utolsó oldalon 1-gyel kevesebb van, így jött ki nekem a 397; remélem, jól számoltam. :D


Amúgy csatlakozom a 6. válaszolóhoz: Nekem is az a kérdés a "kedvencem", legalábbis azok közül, amiket én olvastam, ill. amikhez írtam választ. Ott aztán jól bemutatkozott 3 - 4 JT... Érdemes végigolvasni, de legalábbis átfutni a kérdezői kommenteket, ill. néhány JT-választ; fehéren-feketén látszik, milyen ellenségesen állnak másokhoz. Lehet, hogy egyszer, ha nagyon ráérek, kigyűjtöm a válogatott sértéseket, amiket a fejünkhöz vágtak... :P


De mindenképp meg kell jegyeznem azt is, hogy vannak közöttük "normálisak" is, akik tényleg kedvesek; itt, a GYK-n én három ilyen felhasználóról tudok a kb. 20-ból.


Ja, és szerintem pedig a viták többsége teológiai kérdésekről szól, de valóban sokszor érintik az Őrtorony Szervezetet is.


A JT-álkérdéseket viszont sokkal nehezebb lenne megszámolni, ha nem egyenesen lehetetlen; pedig azokból is van bőven...


Üdv. :)

2012. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, megint én; naná, hogy elszámoltam magam... :(


Szóval 34 x 12 - 1 = 407


Sorry. :)

2012. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Neked elnézzük,Berta....:)


Utánaszámoltam, így már stimmel.


(óóó, de hazudós vagyok...oO..:)

2012. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, aranyos vagy. :)

Számológéppel amúgy simán lehetett volna ellenőrizni, csak nem volt kedvem előszedni. :(


De akkor matekozzunk egy kicsit, ennek a kérdésnek már úgyis mindegy... :D


Egy nagyon nehéz számolásról van szó; a feladatot fejben kell megoldani. Számológép / számítógép / papír és ceruza / egyéb segédeszköz használata TILOS!


Vegyünk először 1000-t.

Hozzáadunk 40-et.

Hozzáadunk 1000-t.

Hozzáadunk 30-at.

Ismét hozzáadunk 1000-t.

Most hozzáadunk 20-at.

Még egyszer hozzáadunk 1000-t.

És végül hozzáadunk 10-et.

Az eredmény: _____


Az első helyes megfejtésért ajándék jár. :D

2012. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!