Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ez szerintetek is lehetséges?...

Ez szerintetek is lehetséges? Józan ész az ezt diktálja. Helyesírásért bocsesz de nem Magyar országi vok,

Figyelt kérdés

Na én elfogadom az evolúció elméletet. Meg mindent amit a tudósok mondanak. Tudom azt is , hogy a Biblia tele van hibákkal ezért sem lehet igaz.



De kell lenni valakinek vagy valaminek aki által ez az egész evolúció lezajlott. Érdekes , hogy azok az emberek akiknek leáll a szívük és visszatérnek mind beszámolnak arról , hogy : békét , nyugalmat éreztek. és fantasztikus érzés volt. Mindenki beszámol arról , hogy valami fénylénnyel találkozott.


Szerintem az evolúció igaz. És az életnek van értelme. Jókat bulizni , család , haverok, szerelem, szeretet , barátság stb. De a halál az nem a vég :)


2013. jún. 24. 22:43
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

A halálközeli élmények - amit csak az emberek harmada érez! - már elég jól ismertek, nagyjából tudjuk, hogy mitől vannak és elő lehet idézni életveszély nélkül is.


Ezek az agy és a szem működéséből következnek, isten nem kell hozzá. Persze ettől még létezhet - csak nem kell.

2013. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
0%
Biológiailag ennyire tökéleteset a véletlen nem tud alkotni. Szerintem Isten műve volt az ősrobbanás és ő indította el az evolúciót is.
2013. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Hát, ha annyira tökéletes lenne,akkor nem lenne ennyi beteg:)
2013. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
A tökéletes és a véletlen olyan szavak,amik emberileg értelmezhetővé próbálnak tenni dolgokat,amelyek nem is léteznek.
2013. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
4%

Most erre mit mondjak?

Én Isten gyermeke vagyok de te lehetsz a majmoktól.

2013. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
71%

"Biológiailag ennyire tökéleteset a véletlen nem tud alkotni."


Mennyire tökéleteset.


"Én Isten gyermeke vagyok de te lehetsz a majmoktól."


Ha én majomtól vagyok, akkor létezem. Ha te egy képzeletbeli lény által kitalált lény vagy...

2013. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
12: azzal tisztában vagy, hogy mi a különbség a természetes szelekció és a véletlen között? Addíg ne akarj az evolúcióról nyilatkozni, amíg az alapvető fogalmak sem tiszták.
2013. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
néztem a discovery-n 1 videót ha valakit érdekel belinkelhetem ide magyarul. 3 -embert mutattak be aki meghalt. Olyanokat akiknek az agyuk is leállt. Az Orvos azt mondta : a tudomány sok évik tagadta a halálközeli élményeket. ´´Tudjuk, hogy a tudatunk nem vész el miután meghalunk. De nincsenek megfelelő eszközeink amivel ez bebizonyíthatnánk,, meg azt is mondta : ´´ mondhatjuk , hogy csak álmodtak ezek az emberek vagy , hogy beképzelték, de hogyan ha nem működött az agyuk,,
2013. jún. 25. 11:49
 19/41 anonim ***** válasza:

A Discovery nem tudományos csatorna, az egy tudománybulvár csatorna. Arról csinál műsort, amire igény van.


Akinek leáll az agya, az már nem tér magához többet.

2013. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
18%
Az ember a kitalált lény az Isten az örök...
2013. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!