Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit szóltok ehhez? Helyesírásé...

Mit szóltok ehhez? Helyesírásért bocsi de nem magyar országi vagyok. Szlovákiai, de mégis ide írom a kérdést mert a Magyarok közvetlenebbek és normálisabban állnak a dolgokhoz.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Kiléptem a gyüliből :) Gondolom nem kell magyaráznom. Az a sok hiba a bibliában , imára semmi válasz Istentől stb.


Nah közöltem ezt több gyülekezeti taggal :) Nagymamám például sírt és ordítozott velem. És azt mondta, hogy a Sátán a szivembe költözött , hogy megtévesszem az embereket. Mert ugye eddig akinek elmodntam azokat a bibliai hibákat.... hát senki sem tudott vele mit kezdeni .... csak pattogtak meg pokolal zsaroltak. De 2 nagyon jó haverom szintén kitért :)


Nah holnap megyek 1 Macedón misszionáriussal beszélni :) És hát 100% , hogy ő sem tud majd mit kezdeni ezekkel a hibákkal. Ott lesz még 1-2 ´´isten báránykája,,.


Szerintetek nem lesz bajom ebből ? Nem fognak fenyegetni vagy zsarolni ? :D Mert nagymamám már megzsarolt és eltiltott a legjobb barátomtól. Mert : ´´ te nem is vagy a barátja, csak elakarod téríteni az igaz úttól,,. Lényeg az , hogy kb : 5 éves korunktól járkalunk egymáshoz. Azóta legjobb haverok vagyunk. Nem értem , hogy lehet valaki ilyen bamba , hogy eltiltana 2 legjobb havert egymástól


Bocsi ha mérgessen , cinikus stílusban írtam. Én szépen kiakartám lépni. De idegesítik az embert. És ezekután meg az lesz , hogy : hát a világi emberek gyülölik az Isten gyermekeit. Hogy a majom valagába ne ha ezt csinálják ?


ui: hitgyüli , jehova tanui , stb kíméljetek :)


2013. jún. 29. 12:48
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Áldás és békesség legyen úrrá rajtad!
2013. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Apcsel szerint : Júdás belezuhant 1 szakadékba


Evangélium szerint : Júdás felakasztotta magát. (eredeti görög szerint ebbe halt bele, szóval nem lehet azt mondani , hogy elszakadt a kötél és szakadékba zuhant.)



Ószövetségben Isten Izráelt 434 alkalommal buzdítja ölésre. Holott ott a ne ölj parancs :D és még rengeteg hiba van.

2013. jún. 30. 23:30
 23/23 anonim ***** válasza:

Idéznéd az Apcsel részt? Lehet, hogy félreérted.

Nem ne ölj, hanem ne gyilkolj parancs van, így pl. a háborúban katona katonát ölhet. és vannak más kivételek

is.

2013. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!