Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az emberek miért hordanak...

Az emberek miért hordanak rózsafüzért a nyakukban? Úgy tudom, hogy az nem nyaklánc, nem is szabad felvenni.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 18:49
1 2 3
 1/21 Esme.avantgarde ***** válasza:
23%
Többnyire azért, mert jól néz ki - szerintem. Én is hordtam régebben, pedig nem vagyok keresztény 17/L
2010. ápr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
Hogy kéznél legyen.
2010. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%
Mert jól néz ki és kész. Azt veszünk fel amit akarunk... nehogy már ebbe is korlátozzanak.
2010. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Én mégnem láttam senkin, pedig pesti vagyok, és itt mindenfélét felvesznek az emberek :D
2010. ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
de szép,és nyakláncnak is kiváló!nekem fekete volt régebben..nagyon feldob egy fekete csipkés felsőt..tehát az esztétikai érték miatt..
2010. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
undoritó főleg ezeken a retro nyomoroncokon :/
2010. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
divatból. mostanában ez a menő , ha a rózsaszín, strasszos ed hardy pólód fölé egy lehetőleg neon rózsafüzért hordasz a nyakadban(azért neon, hogy világítson a diszkóban)
2010. ápr. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
91%

Egyáltalán nem vagyok templomba járó ember,nem vagyok még középkorú sem, de azért szerintem tudom a határt bizonyos dolgokban.

Az, hogy egy rózsafüzért nyakláncként használsz szerintem éppannyira neveletlen és tiszteletlen, mint amikor a nemzeti zászlót sálnak használod, vagy mondjuk egy halotti urnával focizol, vagy a szüleiddel rondán beszélsz.

Ez a dolog egész egyszerűen túl megy a jó ízlés határán - amit mostanában jó sokan nem ismernek - ...

VAGY az emberek direkt polgárpukkasztásból csinálnak ilyesmit, ami szintén nem normális, hiszen kisebbségi érzés, ebből eredően pedig exhibicionizmus van a hátterében.

Én az olyan embereket, akik a viselkedésükben,kinézetükben akarattal térnek el az általánosan elfogadott emberi normáktól, csak sajnálni tudom, mert másképpen nem képesek kivívni más emberek figyelmét...

...Nem akartok inkább művészként vagy tudósként felkelteni mások érdeklődését?...de persze ez az út sokkal nehezebb lenne...

2010. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: a keresztények nem hordanak ilyet!

Utolsó válaszoló: igazad van :)

2010. ápr. 30. 16:53
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó hozzászólóval maximálisan egyet értek! Köszönöm! :-)
2010. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!