Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Emeljek az albérleti díjon,...

Emeljek az albérleti díjon, vagy keressek új albérlőket?

Figyelt kérdés

Kiadok egy lakást Budapesten, 90 nm, 3 szoba 224 ezer Ft-ért.

Most néztem, hogy ugyanabban a házban,egy ugyanakkora, korszerűtlenebb ( konvektoros fűtése van, nálam központi fűtés van+ nálam bútorozott), bútorozatlan lakást 300 ezer Ft-ért hirdetnek.

Próbáljak emelni a bérleti díjon, vagy rakjam ki a mostani bérlőket, és én is hirdessem meg 300 ezr Ft-ért?



2023. okt. 1. 11:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező ez l#fasz összeg egy ekkora lakásért.

Én inkább olyan 280-300-ban gondolkodnék.

Ne legyél a saját pénztárcád ellensége

2023. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
35%
Add ki 400 ezerért és akkor meglátod mennyien fognak tolongani. Ez az ár inflációkövető...
2023. okt. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben akkor emelnék pár kb ugyanekkora lépcsőben, amikor kicsit rendeződik a mostani helyzet, és a bérlő is jól megvan, simábban belefér neki. De ez én vagyok, nekem ér ennyit egy gondmentes bérlő. Legrosszabb esetben lelép valamelyiknél, jobb időkben sokkal többért is hirdetheted, belekalkulálva a kockázatodat arra, hogy valami törődősebb arc veszi ki.
2023. okt. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
21%

Ér a lakásod min 60 misit. Az állampapírban évi 9m. Ha a kamatok harmadára esnek 10 év múlva akkor lesz 3m. Mellette nominálisan is esnek a lakásárak.

Most havi 900.000 -ért kell kiadnod, hogy ott tarts mint állampapírban

2023. okt. 15. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!