Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyire szükséges albiba...

Mennyire szükséges albiba vezetékes net?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy ki fogok adni egy kis lakást, a SOTE kollégiuma mellett (Klinikák).


Épp felújítom, eddig vezetékes net volt, de elég csúnyán vezették be a kábelt.


Bérlőknek (főleg egyetemistákra gondoltam) szükségük van az albérletben vezetékes netre (+TV), havi 8-9000 Ft-ért?

Vagy már mindenki mobilnetet használ?



2023. okt. 5. 20:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

hosszútávú kiadásnál a lakó magénak intézi az előfizetéseket.

Képzeld el a szitut, hogy rossz a net és a közreműködésed nélkül semmit nem tud intézni ez ügyben.

Különben az én korlátlan netem, 3200 Ft, meg is őrülnék, ha valaki 9000 Ft-ot kérne érte, és én még csak nem is tudnék kapcsolatot tartani a szolgáltatóval.

2023. okt. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Melyik szolgáltatónál 3200 Ft a korlátlan net?
2023. okt. 30. 21:00
 23/28 anonim ***** válasza:
Vezetékes net alap, szerintem minden albérletben nem csak egyetemistáknak. Az hogy te kötteted be vagy ők az már mindegy. Egyértelműen ha szépen akarod beköttetni akkor célszerű ottlenned hogy lássad hogy hol húzzák be a kábelt.
2023. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

"Melyik szolgáltatónál 3200 Ft a korlátlan net?"


Nagy francok ám ezek, ha tudják, hogy egy környékre vagy házba csak az ő netük van behúzva és nem igazán van más választás, akkor jó zsíros áron adják a netet. Ha van ott másik 2 szolgáltató, akkor meg gombokért.

2023. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

22: Vodafone-nél vagyok, eredetileg UPC.

Régi hűségidős előfizetést vettem át mástól talán 6 éve.

2023. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Köszi.

Itt is Vodafone van (volt), de kb 9000 Ft a havidíj.

(Internet, TV)

2023. okt. 31. 08:13
 27/28 anonim ***** válasza:

26: Hát az enyémben nincs TV.:)

Magának intézze, az a legpraktikusabb. Nem kerül többe a kiépítéssel sem, ha te kivennéd a kábeleket, kiveheted, csak ha a bérlő előfizet, kijönnek és húznak ugyanoda újat.:))

2023. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
26: Különben már időszerű lenne, idén biztos emelik.
2023. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!