Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten (tudom kerületenkén...

Budapesten (tudom kerületenként eltér) kb mennyiért reális egy 45 nm körüli albérletet találni? Lentebb kifejtem

Figyelt kérdés

Most kerültem abba a helyzetbe, hogy költőznöm kell, és nem vagyok képben.

Világéletemben ingáztam, így nem fontos Bp végülis, csak ott dolgozom, de napi 3-4 órákat utaztam mindig is.


Tudom net és igazatok van, de olyan elkeseredettséget érzek, hogy csak folynak a könnyeim, így most elmélyültebb kutakodásra nem vagyok képes.


A pénzem nem sok, es van egy kutyám is, így inkább az alja érdekelne.


dec. 20. 13:55
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nem a legalja, mert azzal már többször megszívtam…. Élhető legyen és ne verjenek át.
dec. 20. 13:56
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
Hajlandó vagy szexuális szolgáltatást adni a tulajnak?
dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Hat, amig idegbol, hisztibol es nem esszel csinalod, addig nem sok koszonet lesz a keresgelesben. Az igantlan.com-on van kereso, tessek hasznalni. Penz nelkul bizony csak az alja lesz, ezen nincs mit szepiteni.


A kutyaval egyebkent rengeteg helyrol kizarod magadat. Sok tulajdonos tiltja a haziallatokat mert nem akarnak szetkapart, osszepisilt, csupa szor es allatszagu butorokat a lakasban, ugyhogy meg szobat berelni is nagyon nehez lesz.

dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
Önálló, pici lakás ami vállalható állapotban van de azért a kinálat alja az 125 plusz rezsi körül kezdődik. Facebookon van olyan csoport albérletes csoport ahol állattal költözhető lakások vannak.
dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
14%
Ha nem feltétlenül fontos Budapest, pl ezt a lakást ajánlanám Budakeszin található. [link]
dec. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
Ez házrész ugyan, és Szentendrén van. De viszonylag olcsó, és kisállat vihető. Sajnos nem mellékeltek hozzá fotót. [link]
dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
Ez budapesti lakás, kisállat megengedett 46 nm, 14-ik kerület és 140 ezer +rezsi [link]
dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Kutyával nemigen lesz.
dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ember segíteni akar, de még válaszra sem méltat.
dec. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Kutyával nehéz lesz. Amúgy nincs pénzed, de kutyát tartasz... Kutyakaja+oltások stb. Ez sokat elvisz. Tehát van amire van pénzed és amire nincs. Az albira sajnálod a pénzt azt már tudjuk. 🤷‍♂️
dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!