Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Léteznek még egyáltalán...

Léteznek még egyáltalán normális bérlők?

Figyelt kérdés

Egy hete hirdettem meg a lakásomat. Hát komolyan mondom, eddig szinte csak cickányok jelentkeztek. De tipikusan ez a ránézel a profilra és máris 5 év felfüggesztett. Csomó szutyokfejű tipikus mocskos.

Pedig normális áron hirdetek normális lakást egy jó környéken. De már úgy idegesít, hogy nem jelentkeznek olyanok, akik legalább egy összetett mondatot le tudnának írni helyesírási hibák nélkül, és legalább egy kicsit olyan bejelentett munkavállaló feje lenne.



#albérlet #lakáskiadás #fehérbérlőtakarok
ápr. 8. 07:53
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
Itt vagyok, csak sajnos én meg egy kutyus miatt nem kapok normális albérletet..
ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, megértelek titeket is persze, és szerinem épeszű bérlő nem is 100 ezer alatt keres. De azért 200 ezerért ne már egy lelakott üres lyuk legyen. Én 200+ rezsi árban bérlek egy teljesen korrekt 50 nm-es bútorozott gépesített, klímás lakást Óbudán. Ok nincs teremegarázs, de nem izgat mert nincs kocsim, se mosogatógép, ami szintén nem, mert egyedül élek és ritkán főzök, és csak egy franciaerkély van, nem panorámas napozó terasz, maga az épület is a hatvanas években épült, én ezek miatt nem vágok eret magamon, mert minden más teljesen korrekt (a háztartási gépek a, lakás állapota, és a bútorok is). Nyilván ha Nagyi 60 éves parkettája meg konyhabútora lenne benne, nem veszem ki ennyiért. Akkor én is megkérdezem, így már érthető?
ápr. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
Van csomó normális bérlő, de ők nem egy lepusztult, bútorozatlan lakást fognak bérelni 200 ezerért. Azt mondod téged nem érdekel a bérlők anyagi gondja, hát elárulok valamit a bérlőket sem a tulajdonosoké. Szóval vagy van pénzed alkotni valamit a lakáson és befektetni, hogy vonzza a normális berői réteget, vagy maradnak a cigók.
ápr. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
11-Ne add fel, végül én is találtam szuper albit kisállattal.
ápr. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg túl olcsón adod. 200e alatt csak ilyenek jelentkeznek, de azok mint a legyek.
ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
#15 Ha ez egy bútorozatlan gépesitetlen üres kégli, valahol a világ végén (ok tudjuk, ha már látsz egy gondozatlan susnyát az ablakból ahová a kutyákat járnak sz.ratni, az már zöldövezeti luxus) akkor nem fognak normális bérlők jelentkezni akkor sem, ha felemeli 300e-re a bérleti díjat De: Jelentkeznek és kiröhögik. Egybeként pl Rákoskeresztúr/csaba egyes részei is tök, jó kultúr zöldövezet helyek, csak épp 1,5 óra bejutni a városa...És lehetne ezeket sorolni.
ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Deff ***** válasza:
100%
Párommal mindketten dolgozunk a mediánbérnél valamennyivel több pénzért de nekünk is reszivel mindennel együtt 250e a lélektani határ. E fölött már egyre nehezebb lenne bármennyit félrerakni meg mondjuk egy ilyen polgári értelmiségi életet élni. Akinek ennyi macerát okoz a kiadás kedves kérdező az akkor adja el, vannak biztonságosabb hasonlóan kamatozó befektetési formák is , legalább csökken a kereslet és másoknak is lesz esélyük hogy vegyenek legalább EGY lakást amiben élhetnek.
ápr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Egyik haverom pont azt mesélte, hogy 3 cickány állt a lépcsőházban. Kérdezte kik-mik ők, mondták, hogy remélhetőleg az új lakók. Kiment, visszajött addigra a cickányok már nem voltak ott, de búcsúzóul oda hugyoztak a lépcsőházba.
ápr. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg túl olcsón adod"


Ebben is lehet igazság. Facebookon láttam nagyon jó kis garzonokat, nagyon baráti áron adták (pár éve 80-90 ezerért) és hát rárepültek rendesen az alja népek. Volt minden a "hívjál már fel"-től kezdve a 3 gyerekkel meg nagymamával lehet-e költözni jelentkezőkig. De volt amelyik már eleve a poszt alatt alkudott, hogy ennyit nem ér, 70-ért kiveszi de fizetni csak majd részletben fog tudni utólag.

ápr. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Tény az is, hogy rohadtul kifordult az ingatlanpiac, és eleve ugyanolyan áron igyekeznek kiadni a elújítatlan szart is mint a rendbe tett lakást. Nyilván lehet így is hozzáállni a másikhoz, hogy "mit képzelsz te mocsok, hogy elérhető áron emberhez méltóan akarsz élni???" de akkor nem kell csodálkozni, ha normális ember elkerül messziről és csak az alja népek találnak meg.
ápr. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!