Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Léteznek még egyáltalán...

Léteznek még egyáltalán normális bérlők?

Figyelt kérdés

Egy hete hirdettem meg a lakásomat. Hát komolyan mondom, eddig szinte csak cickányok jelentkeztek. De tipikusan ez a ránézel a profilra és máris 5 év felfüggesztett. Csomó szutyokfejű tipikus mocskos.

Pedig normális áron hirdetek normális lakást egy jó környéken. De már úgy idegesít, hogy nem jelentkeznek olyanok, akik legalább egy összetett mondatot le tudnának írni helyesírási hibák nélkül, és legalább egy kicsit olyan bejelentett munkavállaló feje lenne.



#albérlet #lakáskiadás #fehérbérlőtakarok
ápr. 8. 07:53
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Hölgyek-urak, sikerült kiadni egy normális párnak. Azt azonban szeretném megjegyezni, hogy az ország nem csak Budapestből áll. (Ez itt Kelet-Magyarországon egy megyeszékhely.)

Amit viszont nekem is át kellett gondolnom, hogy a gépesítés már szinte kötelező, ha albérletet akar kiadni az ember. Sokan gyakorlatilag csak néhány bőrönddel akarnak jönni, és kész. Úgyhogy kereslet-kínálat, ha a piac elvárja a gépesítést és az alapvető bútorokat, úgy muszáj ennek eleget tenni, és befektetni. Ez volt nekem is a tanulság.

máj. 11. 06:52
 22/22 anonim ***** válasza:
És vannak olyanok, akik minden bútorral és akkor még a hűtőd is add el... mert az is van nekik. :S Ilyen is van.
máj. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!