Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha az ember szobát bérel,...

Ha az ember szobát bérel, akkor vinni kell ilyeneket, hogy tányérok, evőeszközök stb?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek nagyon hülyének. Soha nem béreltem még így szobát és csomó kérdésem van.

Pl. illik vinni valamit beköltözésnél? Egy üveg piát vagy hasonlót.



2014. nov. 1. 18:52
 1/6 anonim válasza:
100%
Elvileg van.
2014. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni akitől bérled... Saját tányért, evőeszközt, illik vinni, és további személyes használati tárgyakat. Ellenben piát beköltözésnél felesleges vinni, ugyanis nem vendégségbe mész, (s nem is szállodába költözöl, teljes ellátással) hanem kibérelsz egy szobát anyagiak ellenében.
2014. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Én szerettem saját tányért és evőeszközt használni, de több helyen eleve volt. Pl. ahol a tulaj is ott lakott s mondta is, hogy használhatok bármit, lábasoktól elkezdve... De akkor már nekem is volt mindenből saját. Nem is szeretem másokét leégetni :D Egy másik helyen csak egypár tányér s efféle volt, de én is, a lakótársam is saját cuccokat használt.


Vinni nem kell semmit, adsz havonta egy csomó pénzt, hideg üzlet... Bár lehet, hogy van, akinek bejön, az emberek máshogyan állnak hozzá ugyanazokhoz a dolgokhoz.

2014. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt helyben kell megkérdezni, előző lakhelyemen a tulaj is velünk lakott, velünk egy korú fiatal volt, kb bármire szükségünk volt azt megvette, közös konyhai cuccokra értve.


Mostani helyen van amiből sok van, van amiből kevés, olyannál a saját cuccaim is használom.

2014. nov. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Főzni pl úgysem szoktam, csak tányér ilyesmi kéne vagyis kérdés.
2014. nov. 2. 00:25
 6/6 xswerdy ***** válasza:

Erre nincs általános szabály. A legjobb megkérdezni a bérbeadót. Én komplettül felszerelt lakást adok ki szobánként, zömmel külföldi diákoknak, így pl. ágyneműt is adok.


Ha a tulaj által lakott lakásban bérelsz egy szobát akkor nem vinnék italt. Ha a többi szobában is bérlők laknak, akkor jól jöhet ki, ha első estére viszel valamit.

2015. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!