Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Régi bútorokat, hogy tudnám...

Régi bútorokat, hogy tudnám újra csodálatossá varázsolni? Szobabútorok, fotelek. Ötleteket várok, vagy fotókat.

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Először porold le takarítsd meg minden kosztól aztán van ez a bútorápoló szer v micsoda azzal kell áttörölni v nemtudom. Neten olvas utána.
2010. júl. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bútortól függően:

- átfóliázás,

- smirgli, festék, új szín

- cserélj ajtót más színűre és/vagy fogantyút,

- cserélj funkciót (régi konyhaszekrényből nagyon jó fürdőszobaszekrényt csináltam),

- az ajtókra tehetsz nikecellből ál-keretet,.


Kanapé, fotel:

- kárpitossal húzasd át,

- vegyél vagy varrj rá huzatot,

- díszpárnák,

- a fa részeket ezen is át lehet kenni más színűre.


Kiskegyed Otthona - ajánlom figyelmedbe, rengeteg ötletet innen szedek ki, mert ilyen célú az újság, és valami 250 ft, a lakáskultúra meg nem ér semmit, mert épkézláb ötlet nincs benne.

2010. júl. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. A konyhaszekrényből lett fürdőszobabútor nagyon érdekelne.
2010. aug. 2. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy régi konyhaszekrény felső elemet tettük be a mosdó alá, mert elég magasra tettük a szanitert. Vettünk alá lábakat, kivágtuk fent a szifon helyét, és kész. Fogantyút még nem találtam és az ajtókat kellene lefóliázni, csak lusta voltam még bemenni lamináltatni a fóliát.

De pl. egy régi tolóajtós komód túl mély volt (55 cm), átszabtuk 35 centire, príma cipősszekrény lett, csak polcot kellett bele vágni, amit az ajtókból készítettünk, mert a ajtók nem kellenek, csak polcos cipőst szerette,m volna.

2010. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!