Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Garden master láncfűrészt...

Garden master láncfűrészt érdemes megvennem?

Figyelt kérdés

Most 25 000Ft -ért meg tudnám venni akciósan.

Akinek van ilyen, mennyire jó? Meddig bírja?


2010. szept. 12. 20:42
 1/5 anonim válasza:
26%

A Garden Master (Auchanban láttam) tök ugyanaz, mint a Tesco parkolóban kapható kamu Stihl.

Én vettem 20 e-ért, használtam kb 2 hónapot és eladtam 15-ért, miután kb. 1,5 napig szereltem, hogy újra működőképes legyen. Behúzószerkezetet, olajszivattyút.

Én sose vennék többet, olcsó húsnak híg a leve, alkatrész nincs hozzá stb. Nem is beszélve arról, hogy kb 2x akkora láncvezetője van, mint amit elbír. Azóta vettem egy Husqvarna 445-öt, igaz ez pontosan 5x annyi volt, de 10 évig biztosan számíthatok rá.

Ha ennyi pénzért akarsz láncfűrészt venni, vegyél 30 e körül egy elektromos Al-Ko -t vagy Black&Decker-t.

Ezekkel nemigen fürdesz be.

2010. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Én is vettem most februárban, 24.990 jó magyar forintért és ami azt illeti nagyon meg vagyok vele elégedve. Az összeszerelése nem tartott tovább 5 percnél, nem túl bonyolult. A beindítása is kb. 2 percet vett igénybe.

Járattam kb 15-20 percig terhelés nélkül,nem kellett állítani semmit rajta, az alapjárata is jó volt, csak a láncolajozásán állítottam.

Nekiláttam vele dolgozni, mit mondjak, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Az adatok magukért beszélnek: 2.4KW 3.2LE, jó erős gép.

3 tankkal el is fogyasztottam, meg persze olajat is semmi rossz tapasztalatom nem volt.

Az biztos hogy valami Stihl utánzat, de engem az nem érdekel, az árát megérte, 25 ezerért benzines láncfűrész nagyon jó vétel.

Sokat dolgoztam már Stihl láncfűrésszel is azok is nagyon jók, de ehhez képest drágák. Nézz meg egy hasonló kaliberű fűrészt,a Stihl-nél, az biztos hogy strapabíró, de szerintem ehhez képest drágább.

Még ezzel a fűrésszel nem dolgoztam egész nap, de szerintem ez is bírja majd, remélem.

Ami azt illeti, csak azért nem vettem Stihl láncfűrészt, mert nem akarom hogy közel 150-200.000 ezer forintom álljon benne ha esetleg dolgozni akarok vele.

Aki nem gyakran használja, és olcsón akar jót venni, akkor az szerintem jó vásárt csinál ezzel.

2011. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia!


Nem ismerem a konkrét típust, de van tapasztalatom a kínai gépekkel. Személy szerint egy "spáros" Garden Star gépet nyúzok (CS-5200), amivel rohadtul meg vagyok elégedve. Oregon lánc, Oregon lap, (állítólag) Stihl koppintás és bivalyerős. Ugyan úgy szolgál, mint a régi Dolmar-om. Nem mondom hogy jobb nem létezik, de 21000ft-os gép létére felveszi a versenyt a felsőbb ligában játszó gépekkel. Amit hátrányaként említenék, a súlya, de az sem igazán hátrány, mivel a műanyagok helyett ennél a gépnél masszív aluöntvény van. Erre a gépre a nyakamat tenném. Még most is kapható. Ha bármi kérdésed van, dobj egy privát üzenetet.

2015. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vettünk egy ilyen láncfűrészt. Gyakorlatilag azonnal elromlott. A behúzó madzagot nem lehetett kihúzni. Összeszerelni is macerás volt, berántani is macerás volt, majd meg be is ragadt a madzag.
2019. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tévesztendő össze a gagyi piacos Garden Field - el aminek valóban gyenge a berántó szerkezete. Gyakorlatilag egy műanyag az egész és beragad, törik.

Nekem idáig lánc cserén kívül semmi nem volt ezzel. Az új lánc pedig legalább 2x jobban vág és bírja mint a gyári amivel 10 évig használtam.

2019. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!