Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyire Megoldható az alábbi...

Mennyire Megoldható az alábbi tólóajtós szekrény?

Figyelt kérdés

Olyan szekrényt szeretnék, ami 2M magas, az alsó 70-100 cm fiókos lenne, de a felső részt úgy szeretném, hogy tólóajtós lefelé, tehát az alsó 70-100 cm elé lenne letolva.

Nem értek a témához, de az elképzelés az ilyesmi lenne hely hiány miatt. (Macerásan tudnám csak kinyìtni egyébként az 50 cm mély szekrényt).

Sajnos szűk helyre kellene, ìgy maga a szekrény is 70-75 cm széles lenne.



2022. aug. 3. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
És miért nem lehet a fiókos részén is tolóajtó? Én most vettem az Ikeában tolóajtósat, sokféle méretben van. Én ezt vettem, igaz, magasabb, mint amit te írtál, de szuper kis szekrény: [link]
2022. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván meg lehet oldani, bár én nem ismerem a konkrét bútorgyártási technológiákat. Annyit azonban tudok, hogy régen az iskolai nagy táblák kétrészesek voltak, egymás mögött helyezkedett el egy-egy fél magasságú tábla, amiket fel vagy le lehetett tolni/húzni a tábla keretének felső részén elhelyezett csigán mozgó drótkötéllel (és megfelelő ellensúllyal).
2022. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A fiókos részre nem akarok tólóajtót, de Köszönöm egyes, ment a zöld:)


Köszönöm Kettes! Neked is ment a zöld:)

2022. aug. 3. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked valami ilyesmi kéne, persza alul fiókokkal.

Végülis minden megoldható, bár az egyedi gyártás nem olcsó.

[link]

2022. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hmm, én mondjuk konkrétan alulra szeretném, ha le lehetne tolni a felső részt, az alsó rész pedig kihúzható fiókos lenne. De igen, ez is hasonló valamennyire.

Köszönöm a tippet :)

2022. aug. 6. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!