Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen szerszámkészletet...

Milyen szerszámkészletet vegyek a férjemnek?

Figyelt kérdés
Csak egy általános jó minőségű szerszámkészletet szeretnék neki venni, amiben viszonylag minden megtalálható a ház körüli teendők elvégzéséhez. Mindent megtud csinálni, csak most költöztük új házba, és mindent az apukájától hoz mindig. :) Behajtója már van, meg fúrója. Kulcsok, fogók, csavarhúzók kellenének leginkább. Nélküle nem tudok most menni vásárolni, muszáj a netről rendelnem, de azt sem tudom hol kezdjem a nézelődést. Kb 30-40 ezret szánok rá! Köszönöm, ha válaszolsz! :)

2023. jan. 17. 16:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Villáskulcs készlet, Vízpumpa fogó, Kombinált fogó, Oldaltcsípő fogó,

Behajtó alatt a racsnis dugókulcs készletet érted? Ha nem akkor azt mindenképp.

Hát csavarhúzó, csillag meg lapos.

Én elég sok mindent aldi/lidl-be vettem, otthoni felhasználásra elég, meg autószereléshez.

2023. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Semmilyet!!

Majd o megveszi azt, ami tenyleg kell.

2023. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem javaslom hogy te vásárolj neki. A legtöbb férfinak pontos elképzelése van arról hogy milyen szerszámokkal szeret dolgozni. A jó szerszám több évre szóló befektetés. Ha olyat veszel neki ami nem tetszik akkor nem fog másikat venni de bármikor ha a kezébe kerül csak morogni fog magában.

A férfinak a szerszám olyan mint a nőnek a smink készlet, a körömcipő vagy egy retikül.

Gondolj bele hogy mekkor eséllyel venne neked a férjed egy olyan retikült ami pont illik az elképzelésedhez.

2023. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg egy dolgot hozzatennek. A szerszamvasarlas nem ugy mukodik, hogy 30-40 ezret szanok ra. Hanem ugy, hogy x y szerszam kell, z minosegben, ha van ra penzem megveszem, ha nincs akkor majd kesobb megveszem. 30-40 nagyon karcsu, foleg ha jo minoseget akarsz venni. 3 reszes fogoszett+vizpumpa fogo, vagy csavarhuzo keszlet, vagy egy normalis villaskulcs keszlet kijon ennyibol. Az osszes egyszerre, biztos hogy bovli lesz ennyi penzbol. Ha meg dugokulcsot is bele akarsz preselni abba a 40 eft-ba, egyenesen ocska, lengyelpiacos vacak lesz.
2023. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Ne szédítsétek már szegény nőt. A szerszámok általános otthoni felhasználásra kellenek, nem folyamatos munkavégzésre. Ne keverjük a kettőt. Az, hogy időnként kell egy csavarhúzó, arra pont jó egy Aldi/Lidl-s szett minőség is.
2023. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg apukáját kérdezd meg, hogy mit javasolna titokban? Ő jobban ismeri a szitut!
2023. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

Ugy gondolom elláttak hasznos ínformációkkal.

Én is magamnak vettem meg a szerszámokat.

2023. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Kérdezd meg a Stanley-t, hogy tartanak-e ajándék utalványt.

[link]

2023. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 L.. István ***** válasza:
100%

Mondjuk ezt már meg merném venni.


[link]

2023. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
#5 Dehogy jo. Eleg ha egy nagyobb igenybevetel eri, torik. De lehet venni vackot, szive joga. Nem szeditjuk, segiteni probalunk.
2023. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!