Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Úri-budi. De hogy lehet...

Úri-budi. De hogy lehet szétszedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bár talán vicces a megfogalmazás, halálosan komolyan kérdezem.


Következő a helyzet: szerintem elvizkövesedett az alsó tömítő gumi, emiatt szivárog a WC tartály. Hallom, hogy néha utána is tölt. Szeretnék vízkőoldót juttatni a tartály vízterébe. Hogy szedjem szét? Merthogy full be van építve. A csempézett felszín nem egy levehető valami, hanem a -vélhetően gipszkarton- fal része. Próbáltam már a fejér díszlécet leszedni felül, de esélytelen.


Itt a kép:


[link]



2023. máj. 20. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a nyomógombos panel szerintem kipattintható.
2023. máj. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A keretet húzd felfelé, majd az alját kifelé.
2023. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2023. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Már tegnap megírtam neked nem fog menni a szétszedés és a vízkőoldó is felejtős.👍
2023. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es, nem kaptam semmilyen privát üzit. Itt se látom hogy megiírtad volna. Amúgy meg nem tudom mire alapozod az allításodat. WC szerelő szaki vagy?


1-esnek igaza lett! Kipattan. A nyomogombok a front panellel (kerettel) együtt jönnek ki.

2-es, végül nem úgy csináltam mint mondtad, de neked is köszi


Aki a videót linkelte: nos, hát ez egyáltalán nem olyan, attól régebbi design.

2023. máj. 21. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezert nem valasztunk ilyen albit,ahol beepitett wc tartaly van,mer problemas a szerelese.


Szeretunk soxor magunknak kuldo tartalxos domotor es belso tartslyost. A beepitett ki szenvedes volt

2023. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké, mostanra sikerült megjavítani. Azaz már kb egy hónapja. A kékitő miatt tényleg csak jobban kezdett szivárogni 🤣


De... De nem azért mert károsította a tartályt, hanem mert leoldotta a vízkövet ami még egy kicsit tömített.

2023. júl. 9. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!